Potrzebna cała wioska

Małgorzata Stańczyk, Agnieszka Stein
Potrzebna cała wioska
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Agnieszka Stein jest jedną z najbardziej inspirujących polskich psycholożek i jedną z najchętniej czytanych autorek poradników dla rodziców. Pracując od kilkunastu lat z rodzicami, zjednała sobie liczne grono czytelników i słuchaczy. Jej książki (m.in. „Dziecko z bliska”, „Akcja adaptacja”, „Nowe wychowanie seksualne” doczekały się licznych dodruków i rozeszły w wielotysięcznych nakładach. Jej media społecznościowe śledzi stale rosnąca liczba osób.

Zanim jednak Agnieszka Stein stała się dla tysięcy osób autorytetem i otworzyła szeroko drzwi Rodzicielstwu Bliskości w Polsce, przeszła długą drogę – od młodej dziewczyny zafascynowanej naukami ścisłymi i nienawidzącej pisać, przez początkującą matkę wychowującą dziecko na wsi, aż do siebie dzisiaj.

„Potrzebna cała wioska” to inspirująca relacja z tej podróży. W szczerej rozmowie z Małgorzatą Stańczyk, psychologiem z wykształcenia, dziennikarką i matką zafascynowaną Rodzicielstwem Bliskości, Agnieszka Stein mówi o zmianach, jakie zaszły w niej jako matce, kobiecie i specjalistce pod wpływem doświadczeń, lektur oraz spotykanych po drodze ludzi – zarówno uznanych autorytetów, jak i zwykłych rodziców.
Data wydania: 2021-11-24
ISBN: 978-83-66997-44-8, 9788366997448
Wydawnictwo: Mamania
Stron: 216
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Małgorzata Stańczyk Małgorzata Stańczyk Jestem psychologiem, dziennikarką, mamą trójki dzieci. Nie ma drugiego równie rozwojowego doświadczenia w moim życiu, jak rodzicielstwo. Ile razy wydaje mi się, że nauczyłam się moich dzieci, one rosną i zmieniają się, prezentując przy tym różnorodn...

Pozostałe książki:

O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji Rodzeństwo. Jak wspierać relacje swoich dzieci Zbudujmy sobie wioskę. O tym, jak wspierać rodziców w opiekowaniu się sobą
Wszystkie książki Małgorzata Stańczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Potrzebna cała wioska nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Potrzebna cała wioska. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl