Akupresura w codziennych dolegliwościach

Chris Jarmey, John Tindall
Akupresura w codziennych dolegliwościach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czytelnik znajdzie w poradniku informacje, które pozwolą mu na wykorzystanie ogromnej siły leczniczej, którą dysponują jego palce. Uciskając ściśle określone punkty znajdujące się w powołokach ciała można ożywić układ immunologiczny ustroju ludzkiego i poprawić stan zdrowia. Znajdujące się tu zalecenia ułatwią opanowanie metody zapobiegania chorobom i leczenia prostych dolegliwości. W książce czytelnik zapozna się z podstawowymi pojęciami Medycyny Dalekiego Wschodu związanymi ze zdrowiem i chorobą oraz dokładne wskazówki dotyczące zasad leczenia akupresurą. Liczne starannie wykonane rysunki i fotografie ułatwiają opanowanie topografii punktów rozmieszczonych w powłokach ciała, która stanowi podstawowy warunek nauczenia się tej metody. Akupresura umiejętnie stosowana pozwoli na przyniesienie ulgi i na poprawę stanu zdrowia, a w wielu przypadkach nawet na wyleczenie. Oczywiście należy sobie zdać sprawę, że możliwości takiego leczenia są ograniczone, a osoba nie mająca odpowiedniego przygotowania powinna przed przystąpieniem do leczenia akupresurą zasięgnąć porady lekarza, który ustali stan zdrowia pacjenta i zadecyduje, czy są wskazania do zastosowania tego rodzaju leczenia.
ISBN: 978-83-7175-520-0, 9788371755200
Wydawnictwo: DELTA W-Z

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Akupresura w codziennych dolegliwościach? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Akupresura w codziennych dolegliwościach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl