Album: 100 najpopularniejszych samochodów

Zdzisław Podbielski
Album: 100 najpopularniejszych samochodów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zawsze, kiedy podchodzimy do nowego projektu książki, zadajemy sobie pytanie – do kogo ma być adresowana? Podobnie było i z tym albumem. I okazuje się, że jest to książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno znawca motoryzacji, jak i pasjonat. Jednak nie tylko oni, bo również i laik, zastanawiający się nad kupnem samochodu dla siebie, żony, czy też dzieci, znajdzie tutaj informacje, które w prosty i przejrzysty sposób odpowiedzą na wiele nurtujących pytań. Zatem książka ta to kompendium wiedzy o współczesnych samochodach, zarówno tych najczęściej spotykanych na naszych drogach jak i tych pojawiających się sporadycznie. Jest to też wspaniały przewodnik dla tych, którzy zadają sobie pytanie czym jeżdżę, albo czym chciałbym jeździć? Przy każdym opisywanym samochodzie znajdziemy jego rodowód, opis konstrukcji, właściwości techniczno-jezdnych, dane techniczne. Album jest bogato ilustrowany zdjęciami, przekrojami, schematami, których niekiedy na próżno szukać w innych publikacjach, w tym w tak licznych na polskim rynku gazetach motoryzacyjnych. Tak szeroka wiedza techniczna zawarta w książce wynika z faktu, że jej autorem jest znany nie tylko w Polsce, ale również i na świecie pan Zdzisław Podbielski, o którym jeden z rodzimych tytułów motoryzacyjnych napisał, że jest on „od lat barwną postacią polskiej motoryzacji. Jest również postrachem na konferencjach prasowych i zadaje pytania, na które mało kto zna odpowiedź”. Zapraszamy więc do zakupu jak i lektury.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-61071-63-1, 9788361071631
Wydawnictwo: UNITAS
Kategorie: Motoryzacja, Poradniki, Hobby
Stron: 212

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Album: 100 najpopularniejszych samochodów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Album: 100 najpopularniejszych samochodów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl