Analiza na rozmaitościach : nowoczesne podejście do klasycznych twierdzeń zaawansowanej analizy

Spivak Michael
Analiza na rozmaitościach : nowoczesne podejście do klasycznych twierdzeń zaawansowanej analizy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Mistrzowski wykład analizy matematycznej funkcji wielu zmiennych! Publikacja stanowi znakomity ? z uwagi na rzadkie połączenie zwięzłości ze ścisłością i klarownością wykładu ? podręcznik przeznaczony dla studentów kierunków matematycznych, fizycznych i informatycznych uniwersytetów i politechnik oraz pracowników wyższych uczelni. Autor wyjaśnia w możliwie najprostszy sposób pojęcia ?zaawansowanej analizy?. Pierwsza połowa książki to uogólnienie elementarnej analizy na wyższe wymiary. Pozostała część jest poświęcona badaniu krzywych, powierzchni i ich wyżej wymiarowych odpowiedników. Na końcu każdego podrozdziału są zadania ? trudniejsze zostały opatrzone wskazówkami ułatwiającymi ich rozwiązanie.
ISBN: 978-83-01-14420-3, 9788301144203
Wydawnictwo: Naukowe PWN

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Analiza na rozmaitościach : nowoczesne podejście do klasycznych twierdzeń zaawansowanej analizy? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Analiza na rozmaitościach : nowoczesne podejście do klasycznych twierdzeń zaawansowanej analizy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe