Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej

Wiesław Sapalski
Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej", odwołuje się do ważnej i żywej u dzieci ufności w opiekę i pomoc Aniołów Stróżów. Anioły są bliskie dzieciom – "Aniele Boży" to często pierwsza modlitwa małego dziecka. Pamiątka pod patronatem aniołów ma pomóc dzieciom właściwie przeżyć I Komunię Świętą z anielską pomocą i wsparciem. Pośrednictwo i obecność bliskich dzieciom i ciepłych aniołów ma pomóc w osiągnięciu właściwej perspektywy przeżywania tego dnia i przybliżeniu dzieciom, oswojeniu Cudu Eucharystii i obecności w Niej Chrystusa. Pamiątka składa się z dwóch części: początek to miejsce na wpisy i fotografie ubogacone ważnymi cytatami. Druga część książki to mały katechizm: zebrane najważniejsze modlitwy, przykazania i prawdy wiary – czyli zbiór drogowskazów na całe przyszłe życie dziecka.

Data wydania: 2012-03-12
ISBN: 978-83-7595-363-3, 9788375953633
Wydawnictwo: M
Stron: 32
dodana przez: jatymyoni

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Anielska pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl