Aniołowie. Kim są? Jak pomagają? Co ujawnia Biblia?

Jeremiah David
Aniołowie. Kim są? Jak pomagają? Co ujawnia Biblia?
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Z dzieciństwa pamiętamy pewnie modlitwę do Anioła stróża. Ale czy w życiu dorosłym wierzymy w ich istnienie? Autor opisuje współczesne historie ludzi, którzy aniołom przypisują ratunek lub pozytywne zmiany w swoim życiu. Przybliża również opisy biblijne i rolę aniołów w historii zbawienia.
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-8021-002-8, 9788380210028
Wydawnictwo: M

Autor

Jeremiah David Dr Jeremiah jest wziętym mówcą konferencyjnym dla organizacji w całych Stanach Zjednoczonych. Ma swoje częste wykłady na Cedarville College, Dallas Theological Seminary, Moody Bible Institute, Billy Graham Training Center, Phil Waldrep’s Senior Adult...

Pozostałe książki:

Dokąd zmierza ten świat
Wszystkie książki Jeremiah David

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

David Jeremiah - "Aniołowie. Kim są? Jak pomagają? Co ujawnia Biblia?"

30.12.2014

Na pewno macie w domu wizerunki aniołków: małe, duże, z instrumentami, z pucołowatymi buźkami, na choince, obrazki - macie? na pewno. U mnie też jest ich mnóstwo, córka je zbiera, my dostajemy je przy różnych okazjach, a i sama nie raz jakiegoś kupię. Anioły, aniołki wyglądają na nas z witryn sklepowych, są w Kościołach, w książkach i książeczkac... Recenzja książki Aniołowie. Kim są? Jak pomagają? Co ujawnia Biblia?

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Aniołowie. Kim są? Jak pomagają? Co ujawnia Biblia?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl