Bądź sobą : trening asertywności

Shân Rees
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bądź sobą : trening asertywności
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Asertywność to przyjmowanie odpowiedzialności za własne życie i dokonywane wybory, a nie bierne poddawanie się czy kierowanie wyborami innych. Podstawą bycia asertywnym jest sympatia i szacunek dla własnej osoby, Asertywność to umiejętność wyrażania samego siebie w sposób właściwy oraz przywiązywanie znaczenia do tego, co się myśli i czuje, to liczenie się z sobą oraz świadomość własnych możliwości i ograniczeń. Innymi słowy, jest to umiejętność postrzegania siebie takim, jakim się jest. Napisana przystępnym i zachęcającym do lektury stylem, książka jest w intencji autorów przede wszystkim praktycznym poradnikiem do indywidualnej nauki. Ćwiczenia w niej zawarte pomogą określić nasze potrzeby i pragnienia, opracować realistyczny plan ich urzeczywistnienia oraz nauczą radzenia sobie z przeszkodami. Shan Rees jest trenerem w zakresie rozwoju osobowości i rozwoju zawodowego oraz ma duże doświadczenie w prowadzeniu kursów treningu asertywności. Roderick S. Graham pracuje jako psycholog, nauczyciel i psychoterapeuta.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-05-13251-0, 9788305132510
Wydawnictwo: KSIĄŻKA I WIEDZA
Stron: 191

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bądź sobą : trening asertywności? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@sebastianprokop26
2020-08-30
8 /10
Przeczytane Poradniki psychologiczne

Cytaty z książki

O nie! Książka Bądź sobą : trening asertywności. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl