Bajki logopedyczne dla dzieci

Agnieszka Nożyńska-Demianiuk
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Bajki logopedyczne dla dzieci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jeśli już wymawiasz głoski, poznaj bajek świat beztroski! Czytaj teksty – są ciekawe! Uczysz się i masz zabawę, gdy powtarzasz trudne słowa i sylaby – wciąż od nowa. Przecież lubisz mówić ładnie i wyraźnie, no i składnie! Każda bajka mowę ćwiczy, na książeczkę możesz liczyć, Zacznij utrwalanie głosek, do bajeczek zajrzyj, proszę!
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65807-22-9, 9788365807229
Wydawnictwo: Martel
Stron: 36

Autor

Agnieszka Nożyńska-Demianiuk Polonistka, teolog, publicystka i pisarka. Jest autorką ponad stu książek i artykułów dla dzieci i młodzieży. Absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Doświadczony pedagog. Autorka li...

Pozostałe książki:

Bajki logopedyczne dla dzieci Baśniowa Akademia Zdrowia Klub muszkieterek czyli Iga w tarapatach Pojazdy Pracowita wywrotka Wesele. Stanisław Wyspiański Wiersze logopedyczne dla dzieci Alfabeciaki Wesoła rodzinka od A do Z Bajki logopedyczne dla dzieci, wydanie 2 Bajki logopedyczne, 5-8 lat Bajki ortograficzne Cyferkowo Kraina wesołych cyferek Duża Śmieciarka Dzieciaki z naszej paki Ekologiczne dzieciaki czyli bon ton w przyrodzie Gwiazdka ze skrzatem Teofilem Marzenie Mai Historia muzyki Jak analizować poezję Jak analizować poezję na maturze Janusz Korczak. Lekarz o złotym sercu Jaś i Pusia - Na wakacjach Jaś i Pusia - U lekarza Jaś i Pusia - W domu Jaś i Pusia - W przedszkolu Jaś i Pusia - Zabawa Karetką na ratunek Klub Muszkieterek, czyli kłopoty z Miśką Kobieta, która stała się legendą. Opowieść o Marii Skłodowskiej- Curie Lektury szóstoklasisty. Analizy i interpretacje Literki i cyferki w ZOO Mała pracowita koparka Mity greckie a związki frazeologiczne Moi przyjaciele i ich pasje Moje najwspanialsze święta Odważny helikopter Opowieści na Boże Narodzenie Puszczykowe nauki O Dzielnych mrówkach Puszczykowe nauki O bocianku Franku Puszczykowe nauki O niedźwiadku Niejadku Puszczykowe nauki O nieśmiałej gąsienicy Savoir-vivre dla najmłodszych, czyli zasady towarzyskiej ogłady Szewczyk Dratewka i inne polskie baśnie. Wydanie z opracowaniem Szlaki polskich gór Szybki samolot Wartości i wskazówki dla mądrej główki Wieczór wigilijny Wiersze logopedyczne Wiersze na dobranoc Zawody, czyli kim możesz zostać Zwierzaczkowy alfabet Łódź podwodna
Wszystkie książki Agnieszka Nożyńska-Demianiuk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bajki logopedyczne dla dzieci nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@wybrana84
@wybrana84
2021-01-07
5 /10
Przeczytane Czytane dzieciom

Przyznam szczerze, że jeszcze tak (przepraszam za wyrażenie) pokracznej bajki (do nauki) nie czytałam. Ma pomóc małym dzieciom w wymowie, ale bardzo ciężko się ją czyta. Nawet czytając dziecku, sami dochodzimy do wniosku, że bajki są bezsensowne. Oprócz trudnych wyrazów, których dzieci mogą jeszcze nie rozumieć (bajka od 3+) dochodzą teksty, które nie mają "ni ładu, ni składu". Jedyny plus jest tylko taki, że w danej opowiastce jest np.na kolorowo - zaznaczona w każdym wyrazie dana literka do nauki.

× 8 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Bajki logopedyczne dla dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat