Be your best self

Rebekah Ballagh
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Be your best self
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

W obliczu stale rosnącej potrzeby, abyśmy wszyscy traktowali priorytetowo nasze dobre samopoczucie w tych stresujących czasach, Ballagh chce zapewnić dostęp do wsparcia, narzędzi uzdrawiających i zasobów do samorozwoju.

Książka opiera się na dziesięciu zaleceniach zmieniających życie:

1. Odkryj swojego wewnętrznego krytyka i własną wartość,

2. Rozszyfruj własne emocje,

3. Wydostań się z pułapki zmartwień,

4. Przestań sabotować samą/samego siebie,

5. Okiełznaj własne myśli,

6. Zmień przekonania, które Cię ograniczają,

7. Nie przejmuj się opinią innych,

8. Chroń własną energię,

9. Wypracuj zdrowe nawyki,

10. Naucz się kochać siebie.

Dowiedz się, jak rozwinąć swój pełny potencjał i wreszcie poczuć się dobrze we własnej skórze.

Data wydania: 2024-03-13
ISBN: 978-1-991006-01-1, 9781991006011
Wydawnictwo: Bellona
Stron: 272
dodana przez: Gosia

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wiosenne odświeżenie głowy

19.04.2024

Wiosna to czas porządków, odświeżania garderoby, pozbywania się niepotrzebnych rzeczy. Warto też pomyśleć o porządkach w głowie. Rzadko czytam książki rozwojowe i motywacyjne, ale gdy spojrzałam na tę wiosenną okładkę "Be Your Best Self" Rebekah Ballagh, to również zapragnęłam wiosennego odświeżenia. Szczególnie gdy na kilka pytań zamieszczonych n... Recenzja książki Be your best self

Be yur best self

9.04.2024

„Be your best self” Rebekah Ballagh to kolejna wspaniały poradnik, który miałam przyjemność czytać. Kiedyś poradniki kompletnie nie były moją bajką, natomiast teraz każdy kolejny zachwyca mnie jeszcze bardziej, dalej wiele cennych lekcji i pozwala rozwijać siebie, inwestować w swój rozwój, zarówno duchowy, intelektualny, jak również wizualny. Tym ... Recenzja książki Be your best self

@Gosia@Gosia × 2

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@CzarnaLenoczka
@CzarnaLenoczka
2024-04-10
9 /10

Be your Best self

Postaw siebie na pierwszym miejscu i zacznij wreszcie żyć!

Ta książka nie ma nic wspólnego z egoizmem, ma jednak kilka ciekawych pomysłów na to jak rozprawić się z naszym wewnętrznym krytykiem i zrozumieć swoje emocje.

Be your Best self to jeden z lepszych poradników jakie ostatnio czytałam. Autorka bez owijania w bawełnę od pierwszych stron przypomina, że samo przeczytanie tej książki nikogo nie uleczy, że to tylko wytyczne, zbiór pomocnych ćwiczeń, zasad i podpowiedzi, które owszem mogą zmienić nasze życie, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy my sami się do tego przyłożymy.

To co, zaczynamy?

Poradnik Rebekah Ballagh składa się z dziesięciu rozdziałów traktujących o różnych, choć powiązanych ze sobą zagadnieniach, każdy z nich podzielony jest na mniejsze sekcje, znacznie ułatwiające odbiór i wyszukiwanie potrzebnej informacji. Wewnętrzny krytyk, perfekcjonizm, autosabotaż czy proktrastynacja to tylko kilka z problemów, które w nim znajdziesz.

No niby nic wyjątkowego, prawda? Co zatem sprawia, że ten poradnik tak mi się spodobał?

Po pierwsze forma. Rozdziały są tu krótkie, zwięzłe i na temat, bez przeładowywania nieistotnymi formułkami, dają raczej konkretne narzędzia do rozwiązania problemu a nie rzucają skrzynkę z okrzykiem, masz i się baw! Również oprawa graficzna, przedstawiająca liczne postacie i nieco przypomin...

× 2 | Komentarze (1) | link |
@za.czyta.na
2024-06-09
9 /10
Przeczytane

"Be your best self. Postaw siebie na pierwszym miejscu i zacznij wreszcie żyć!" to książka dla każdego. Dla osób, którym brak pewności siebie i tych, które po prostu chcą poczuć się lepiej we własnej skórze. Dla osób, które chcą pokonać swoje ograniczenia i uwolnić się od samokrytyki. Każdy znajdzie tu przydatne rady dla siebie.
Książka składa się z dziesięciu rozdziałów, z których każdy zmusza nas do chwili refleksji oraz przybliża do zmian. Oto kroki, które pomogą nam zmienić jakość naszego życia:
1. Odkryj swojego wewnętrznego krytyka i własną wartość.
2. Rozszyfruj własne emocje.
3. Wydostań się z pułapki zmartwień.
4. Przestań sabotować siebie.
5. Okiełznaj własne myśli.
6. Zmień przekonania, które cię ograniczają.
7. Nie przejmuj się opinią innych.
8. Chroń własną energię.
9. Wypracuj zdrowe nawyki.
10. Naucz się kochać siebie.
Na końcu każdego rozdziału znajdziemy zadania, które pomogą zrozumieć treść, a także podsumowanie, w którym w pigułce mamy zebrane najważniejsze informacje.
Ładna szata graficzna i kolorystyczna, przejrzyste ilustracje, jasna i wartościowa treść. Bardzo ładne i czytelne wydanie. Niektóre rozdziały mocno mnie zaciekawiły i trafiły w punkt. Stopniowo zaczęłam wprowadzać zmiany w swoim życiu, zgodnie ze wskazówkami Autorki.
Z całego serca polecam tą książkę. Moim zdaniem jest to niezwykle wartościowa pozyc...

| link |
@czytanie.na.platanie
2024-04-19
9 /10
Przeczytane Przeczytane 2024 Posiadam
@Gosia
2024-04-09
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Be your best self. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl