Biblia Windows Server 2016. Podręcznik Administratora

Krzysztof Wołk
Biblia Windows Server 2016. Podręcznik Administratora
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka stanowi praktyczny przewodnik po Windows Server 2016. Stanowi ona propozycję nie tylko dla początkujących administratorów, lecz także dla tych doświadczonych, pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać funkcje systemu serwerowego firmy Microsoft. 
Prezentuje najważniejsze jego funkcje i możliwości. Poza niezbędną teorią zawiera szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których każdy element, nawet najdrobniejszy, jest przedstawiony na zrzucie ekranowym, objaśnionym tak, by osoba, która pierwszy raz pracuje z Windows Server, poradziła sobie z jego konfiguracją i administracją. 

Książka została napisana tak, aby po zapoznaniu się z jej treścią od początku do końca, użytkownikowi udało się w pełni skonfigurować własny serwer, a następnie nadzorować jego działanie i nim administrować. Jest kompatybilna zarówno z anglojęzyczną, jak i polskojęzyczną wersją systemu. Wszelkie ewentualne poprawki zostaną opublikowane na blogu autora: http://www.wolk.pl. Z tej publikacji czytelnik nauczy się także współpracować z maszynami i sieciami opartymi na systemach z rodziny Mac OS X oraz Linux. Współdzielenie się zasobami oraz wspólna praca w domenie czy grupie roboczej nie będzie stanowić dla niego żadnego problemu. 
Przy okazji czytelnik zapozna się także z zaawansowanymi możliwościami serwera. Książka jest idealną propozycją dla osób mających już dość pozycji encyklopedycznych, a pragnących lektury ukierunkowanej na praktykę i ćwiczenia.
Data wydania: 2019-02-11
ISBN: 978-83-8119-318-4, 9788381193184
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Psychoskok
Kategoria: Informatyka
Stron: 658
dodana przez: marcin7240

Autor

Krzysztof Wołk Krzysztof Wołk Krzysztof Wołk polski nauczyciel informatyki profesjonalizuje się w takich dziedzinach jak sztuczna inteligencja, aplikacje mobilne, inżynieria lingwistyczna, uczenie maszynowe, multimedia, NLP i programy graficzne. Jego prace badawcze były streszcza...

Pozostałe książki:

Biblia Windows Server 2012. Podręcznik Administratora Nowoczesne strony WWW. HTML5, CSS3, Adobe Muse, WordPress Biblia Windows Server 2012 Aplikacje mobilne, oraz interaktywne komponenty www. Adobe Animate Microsoft Office 2019 oraz 365 od podstaw
Wszystkie książki Krzysztof Wołk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Biblia Windows Server 2016. Podręcznik Administratora nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Biblia Windows Server 2016. Podręcznik Administratora. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl