Biologia Chemia Fizyka Jakie to proste!

Carol Vorderman
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Biologia Chemia Fizyka Jakie to proste!
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Biologia. Chemia. Fizyka. Jakie to proste! jest pomocą dla rodziców, którzy czują się bezradni, kiedy dzieci zadają im pytania dotyczące biologii, chemii bądź fizyki. W bogato ilustrowanej i zaopatrzonej w liczne wykresy publikacji przystępnie wyjaśniono podstawowe zagadnienia nauk przyrodniczych. Ten obejmujący trzy dziedziny wiedzy nowoczesny podręcznik umożliwi rodzicom i dzieciom wspólne poznawanie i przyswajanie nawet najtrudniejszych pojęć.Biologia. Chemia. Fizyka. Jakie to proste! z pewnością pomoże czytelnikom przezwyciężyć obawy, jakie budzą te przedmioty, i pozwoli nabrać pewności siebie, sprawi również, iż najbardziej skomplikowane zagadnienia nauk przyrodniczych wydadzą się proste i zrozumiałe. Biologia. Chemia. Fizyka. Jakie to proste! z pewnością pomoże czytelnikom przezwyciężyć obawy, jakie budzą te przedmioty, i pozwoli nabrać pewności siebie, sprawi również, iż najbardziej skomplikowane zagadnienia nauk przyrodniczych wydadzą się proste i zrozumiałe. PATRONI MEDIALNI Edupress, Victor Gimnazjalista
Data wydania: 2018-09-21
ISBN: 978-83-213-4805-6, 9788321348056
Wydawnictwo: Arkady
Stron: 256

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Przyroda jasno wyjaśniona

6.05.2022

„Ucz się tak, jakbyś niczego jeszcze nie osiągnął, i lękaj się, byś nie stracił tego, co już osiągnąłeś”. Konfucjusz Biologia, chemia i fizyka są przedmiotami bardzo mocno związanymi z przyrodą. Niby się od siebie różnią, ale mają wspólne korzenie. Z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu fizykę utożsamia się również z matematyką, ... Recenzja książki Biologia Chemia Fizyka Jakie to proste!

Moja opinia o książce

Opinie

@aniabruchal89
2022-05-06
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Biologia Chemia Fizyka Jakie to proste!. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl