Bliźnięta - i co dalej? : krótki, ale praktyczny poradnik dla przyszłych rodziców bliźniąt oparty na doświadczeniach dwóch lat z bliźniakami, setkach nieprzespanych nocy i milionach zmienionych pieluszek

autor: Joanna Tkacz
Książka Bliźnięta - i co dalej? : krótki, ale praktyczny poradnik dla przyszłych rodziców bliźniąt oparty na doświadczeniach dwóch lat z bliźniakami, setkach nieprzespanych nocy i milionach zmienionych pieluszek
Książka Bliźnięta - i co dalej? : krótki, ale praktyczny poradnik dla przyszłych rodziców bliźniąt oparty na doświadczeniach dwóch lat z bliźniakami, setkach nieprzespanych nocy i milionach zmienionych pieluszek
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest to humorystyczny poradnik, który powstał przy współpracy z rodzicami wychowującymi bliźnięta. Odpowiada na wiele pytań dotyczących ciąży i porodu, podpowiada, jak się przygotować na przybycie bliźniąt i jak przetrwać pierwsze tygodnie życia dzieci. Można w nim znaleźć wiele praktycznych porad dotyczących karmienia piersią i butelką, kąpania, usypiania itp. W poradniku zaprezentowano wiele wózków dla bliźniaków dostępnych na rynku - nie tylko polskim. Publikacja nie opiera się na autorytetach, ale na doświadczeniach rodziców, którzy sami przechodzili przez trudy wychowania bliźniąt i chcą z humorem pokazać, że podwójne rodzicielstwo nie jest wielkim problemem.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7308-333-2, 9788373083332
Wydawnictwo: Impuls
Stron: 90
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bliźnięta - i co dalej? : krótki, ale praktyczny poradnik dla przyszłych rodziców bliźniąt oparty na doświadczeniach dwóch lat z bliźniakami, setkach nieprzespanych nocy i milionach zmienionych pieluszek? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Bliźnięta - i co dalej? : krótki, ale praktyczny poradnik dla przyszłych rodziców bliźniąt oparty na doświadczeniach dwóch lat z bliźniakami, setkach nieprzespanych nocy i milionach zmienionych pieluszek”- Joanna Tkacz

Książka Gry i zabawy dla dzieci od 1 miesiąca do 3 roku życia
Gry i zabawy dla dzieci od ... Małgorzata Cieślak
Zabawy i gry dla dzieci to znakomity poradnik dla rodziców i...
Książka Nie ucz mnie ale pozwól i pomóż mi się uczyć 4
Nie ucz mnie ale pozwól i p... Klaus W. Vopel
Czterotomowy poradnik zawiera cykl nowych zabaw interakcyjny...
Książka Co dzień mądrzejsze 365 gier i zabaw
Co dzień mądrzejsze 365 gie... Mark S. Weston, Denise Chapman Weston
Książka napisana przez dwoje amerykańskich psychoterapeutów,...
Książka 365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka. Pierwszy rok życia
365 zabaw dla Ciebie i Twoj... Elisabeth Davies
Pierwszy rok życia Setki pomysłów na zabawy z niemowlęciem....
Książka W co się bawić 365 zabaw dla Ciebie i Twojego dziecka. Od 3 do 6 lat.
W co się bawić 365 zabaw dl... Multico Oficyna Wydawnicza
Czy wiesz, że najlepszą formą nauki jest dobra zabawa? W por...

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"