Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami

Darin Ingels
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Borelioza to jedna z najszybciej rozprzestrzeniających się chorób zakaźnych na świecie. Jak chronić przed boreliozą siebie i swoich bliskich? Jak walczyć z boreliozą, kiedy staliśmy się jej ofiarami? Wystarczy spacer do lasu lub parku, żeby się nią zarazić. Atakuje podstępnie, bo jej objawy sugerują inne schorzenia. Dolegliwości przewodu pokarmowego, układu kostnego i nerwowego, bóle mięśniowe, objawy chorób autoimmunologicznych, a nawet stany depresyjne mogą być spowodowane właśnie działaniem groźnych bakterii boreliozy przenoszonych przez kleszcze. Darin Ingles, sam zmagając się z tą podstępną chorobą, sięgnął po najnowsze badania, by stworzyć kompleksową propozycję nie tylko dla chorych, ale i dla tych, którym zależy na profilaktyce. Opracował skuteczny plan oparty na 5 krokach, pozwalający wzmocnić organizm i zniwelować objawy. Proponuje konkretną dietę, która ma poprawić funkcjonowanie jelit, kluczowe w walce z boreliozą. Pokazuje też, jak ważne jest unikanie toksycznych chemikaliów i pleśni. Poznaj symptomy, które powinny cię zaniepokoić. Poznaj zasady, które pomogą zahamować rozwój bakterii boreliozy, a osoby zdrowe mogą uchronić przed zakażeniem.  
Tytuł oryginalny: The Lyme Solution: A 5-Part Plan to Fight the Inflammatory Auto-Immune Response and Beat Lyme Disease
Data wydania: 2019-04-03
ISBN: 978-83-240-4896-0, 9788324048960
Wydawnictwo: Znak
Kategorie: Zdrowie, Poradniki
Stron: 368
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Home_Wolf
2019-12-04
8 /10
Przeczytane

To może ja coś napiszę od siebie, ponieważ problem zakażenia borelią niestety - dotyczy również mnie.
Książka porusza ważny problem, jakim jest szybko rozprzestrzeniająca się w ostatnich latach choroba zwana Boreliozą. Brak profilaktyki lekarskiej oraz brak skutecznego leczenia tej choroby (antybiotyki), zmusza chorych do szukania alternatyw, w tym metod naturalnych, co okazuje się bardzo skuteczną formą walki z tą chorobą oraz koinfekcjami.
Autor kładzie nacisk przede wszystkim na wzmacnianie odporności organizmu w taki sposób i przy użyciu takich specyfików, aby organizm mógł się obronić. Bo odporny organizm potrafi pokonać tę infekcję sam.
Książka porusza wiele ważnych kwestii jakimi są dieta, zioła, odpoczynek, ruch. To wszystko ma bardzo duży wpływ na zmniejszenie objawów, uodpornienie i w końcu pozbycie się choroby. Oczywiście zdarzają się nawroty i o tym również autor napisał, ale i na nawroty choroby znajdą się sposoby.
Jako jedna z osób zakażonych i stosujących terapię ziołową i dietę uważam że warto tę książkę przeczytać, bardzo polecam.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Borelioza. Jak się chronić, jak rozpoznać i jak radzić sobie z objawami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl