Burza uczuć

Michaela Dornberg
Książka Burza uczuć
Książka Burza uczuć
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poszła do biblioteki, usiadła w ulubionym fotelu, włączyła telewizor, skakała po kanałach, aż wreszcie zatrzymała się na wiadomościach. Niech będzie. Przynajmniej się dowie, co dzieje się w świecie. W Indiach jakaś rzeka wystąpiła z brzegów. Chciała już przełączyć na inny kanał, kiedy poraziła ją kolejna wiadomość: - Jak się dowiedzieliśmy z zaufanych źródeł, rebelianci wzięli zakładników i wywieźli do Pakistanu. Wśród nich znajduje się kilku dziennikarzy, między innymi znany z reportaży z gorących miejsc niemiecki dziennikarz Jan Van Dahlen... Kolejna wiadomość zupełnie do niej nie dotarła. W głowie huczała jej tylko jedna myśl: Jan wpadł w ręce buntowników i został uprowadzony! Chciała krzyczeć, ale nie mogła wydobyć z siebie głosu. Jan, jej Jan, jest niewoli! Lena ma niespełna trzydzieści lat i właśnie odziedziczyła po ojcu malowniczo położoną wiejską posiadłość.Mimo wahania decyduje się na porzucenie dotychczasowego życia i ucieczkę z dużego miasta. To, co zastaje po przyjeździe na Słoneczne Wzgórze, okazuje się dużo piękniejsze niż we wspomnieniach. Sielski krajobraz z bujną,pełną barwnego przepychu roślinnością, oplatająca turkusowe oczka jezior, przywołuje wspomnienia o miłości, którą przeżyła tu jako młoda dziewczyna. Musi jednak stawić czoła codzienności i zdecydować o przyszłości tego pięknego miejsca. Czeka ją wiele trudnych wyzwać, ale osłodzi je niespodziewane, gorące uczucie.  
Tytuł oryginalny: Herzbube mit Vergangenheit/ Ein schoner Traum zerbricht
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7769-447-3, 9788377694473
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Cykl: Lena ze Słonecznego Wzgórza, tom 28
Stron: 187
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Burza uczuć? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Burza uczuć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}