Być w zgodzie z sobą, innymi i światem

Ewa Danuta Białek
Być w zgodzie z sobą, innymi i światem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Poradnik edukacji siebie. Poprzez opisy i konkretne ćwiczenia Autorka pokazuje drogowskazy do tego jak być w zgodzie ze sobą, innymi i światem, a to pozwala budować zdrowe z nimi. Bez wewnętrznej harmonii możemy jedynie tworzyć "chore rodziny i chore związki", a tym samym implantować i wzmacniać zaistnienie fizycznych objawów chorób, określanych jako "psychosomatyczne". Aby więc żyć zdrowo i szczęśliwie - należy zacząć od siebie, ponieważ tylko siebie jesteśmy w stanie zmienić, a to promieniuje na innych i świat wokół nas. Polecana dla wszystkich bez wyjątku.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-62932-00-9, 9788362932009
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Selfpublishing
Stron: 118

Autor

Ewa Danuta Białek Ewa Danuta Białek
Urodzona 8 listopada 1946 roku w Polsce (Warszawa)
Ewa Danuta Białek – doktor nauk farmaceutycznych, propagatorka „edukacji zdrowotnej” i „edukacji o sobie” oraz zintegrowanego podejścia do zdrowia i rozwoju człowieka, pionierka psychosyntezy w Polsce, twórczyni programów autorskich wychowania do zd...

Pozostałe książki:

Szkoła emocji Zrównoważony rozwój dziecka w świetle nowych wyzwań Być kobietą czyli instrukcja obsługi siebie Bajki dla mojej wnuczki Choroba zwyrodnieniowa stawów, zespół przewlekłego zmęczenia, fibromialgia
Wszystkie książki Ewa Danuta Białek

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Być w zgodzie z sobą, innymi i światem nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Być w zgodzie z sobą, innymi i światem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl