Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata

Zach Klain, Steven Leckart, Noah Kalina
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata
Książka Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nosimy w sobie domy, niemal gotowe do zbudowania. Wprawdzie potrzebujemy też trochę ambicji i materiałów budowlanych, ale jest się o co starać – nagrodą będzie spokojne schronienie dla nas i gościnne miejsce dla przyjaciół. Przez ostatnie lata autorzy książki zgromadzili setki opowieści i zdjęcia ponad 12 tysięcy chatek własnoręcznie wzniesionych przez ludzi, którzy robili, co mogli, by być blisko ważnych dla siebie miejsc. W niniejszej książce prezentują ponad dwieście małych domów, które wybrali ze swojego obszernego archiwum z nadzieją, że staną się one inspiracją dla Czytelnika. Ponadto, udostępnili dziesięć niezwykłych, ilustrowanych zdjęciami opowieści. Internetowy projekt zapoczątkowała grupa przyjaciół, którzy budowali własne domy i szukali inspiracji. W miarę powiększania się kolekcji zdjęć, strona internetowa przyciągała coraz to nowych właścicieli chatek, którzy dzielili się swoimi historiami. Liczba pasjonatów odwiedzających stronę przekroczyła 10 milionów. Cabin Porn zaprasza, by zwolnić, wziąć głęboki oddech i poczuć harmonię panującą tam, gdzie natura styka się z prostotą konstrukcji. „Istnieje tylko jedna ponadczasowa metoda budowania. Jest niezmienna od tysięcy lat. Wielkie tradycyjne budowle przeszłości, wioski, namioty i świątynie, w których człowiek czuje się jak u siebie, zawsze tworzyli ludzie, którzy trzymali się tej metody.” – Christopher Alexander Zach Klain jest przedsiębiorcą, projektantem i współzałożycielem Vimeo – jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie, z którego korzysta ponad dwadzieścia milionów ludzi. Zach jest dyrektorem generalnym organizacji DIY pomagającej dzieciom nabywać nowe umiejętności. Wcześniej był pracownikiem naukowym na Wydziale Projektowania Interakcji w School of Visual Arts. Mieszka w San Fransisco i często odwiedza Beaver Brook, miejsce, w którym zaczęła się historia Cabin Porn. Steven Leckart jest reporterem w „Wired” i laureatem National Magazine Award. Noah Kalina jest fotografikiem. Mieszka i pracuje w Nowym Jorku.
Data wydania: 2017-05-25
ISBN: 978-83-64846-83-0, 9788364846830
Wydawnictwo: Smak Słowa
Stron: 350

Autor

ZACH KLEIN jest przedsiębiorcą, projektantem i współzałożycielem Vimeo – jednego z najpopularniejszych serwisów internetowych na świecie, z którego korzysta ponad dwadzieścia milionów ludzi. Zach jest dyrektorem generalnym organizacji DIY pomagające...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Paralumpa
2020-04-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane CabinPorn

Co czytać po książce “Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata”- Zach Klain

Książka 22 zadania służby bhp. Standardy działania
22 zadania służby bhp. Stan... Lesław Zieliński ...
{}10/10
Dwa wydania naszego poradnika "22 zadania służby bhp. Stand...
Książka Aloes dla zdrowia i urody
Aloes dla zdrowia i urody van Eick Elke
{}10/10
"Od leczenia artretyzmu do przepisu na deser ? wszystko o al...
Książka Tylko seks
Tylko seks Zygmunt Gołąb
{}4/10
Demaskatorska opowieść o świecie, który każdy chciałby pozna...
Książka Zioła z polskich łąk
Zioła z polskich łąk Zbigniew T. Nowak
{}9/10
Polskie łąki, pastwiska, miedze to jedna wielka apteka, z kt...
Książka Apteka Pana Boga : porady i praktyka stosowania ziół leczniczych
Apteka Pana Boga : porady i... Maria Treben
{}10/10
Książka opisuje 30 gatunków roślin leczniczych. Jest to popu...

Cytaty z książki

O nie! Książka Cabin Porn. Podróż przez marzenia - lasy i chaty na krańcach świata. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe
{}