Cajtfikser wehikuł czasu dla każdego

Ewa Zachara
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Cajtfikser wehikuł czasu dla każdego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Cajtfikser to przedmiot użytku codziennego, za którego pomocą można nadrobić przegapione sprawy, a nawet zmienić swoje życie. Większość ludzi korzysta z niego uczciwie, ale zdarzają się spryciarze, którzy usiłują go użyć wyłącznie w niecnych celach. Dwóch młodych ludzi postanawia wykorzystać cajtfikser, aby skłonić babcię do zmiany testamentu. Jednak sytuacja się komplikuje, ponieważ energiczna staruszka przy pomocy życzliwych ludzi ucieka z domu. Wkrótce okazuje się, że była w młodości ukochaną prof. Sauera, szalonego wynalazcy cajtfiksera. W książce występuje galeria barwnych postaci: młoda emigrantka z Polski, świeżo upieczony austriacki ornitolog, epatująca kobiecością blondynka, a także sam Bóg i żarłoczny anioł Wasilij z Tomska.
Data wydania: 2009-11-06
ISBN: 978-83-245-8785-8, 9788324587858
Wydawnictwo: Dolnośląskie
Stron: 275

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wehikuł czasu inaczej

20.11.2012

Wehikuł czasu będący przedmiotem codziennego użytku, w wydaniu debiutującej Ewy Zachary, wykorzystywany jest głównie do ponownego obejrzenia odcinka ulubionego serialu, meczu w TV czy przewinięcia czasu o 8 godzin do przodu, w nudnej pracy. Oczywiście można, dzięki licencjonowanemu biuru podróży, cofnąć się w czasie i spędzić wakacje na przykład w ... Recenzja książki Cajtfikser wehikuł czasu dla każdego

Moja opinia o książce

Opinie

@kocimietka
2012-12-11
10 /10
Przeczytane

Książka, którą się czyta miło, lekko i przyjemnie. Ładnie napisana, pełna humorystycznych obserwacji, na końcu skłania do refleksji czy aby patrząc nieustająco w przeszłość i przyszłość, nie gubimy teraźniejszości. Skłania do fantazjowania, co by było gdyby w nasze łapki tez wpadł taki zmieniający czas cajtfikser... :)

| link |
@Honorata77
2012-11-20
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Cajtfikser wehikuł czasu dla każdego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl