Cała prawda o...

6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Książka Cała prawda o...
Książka Cała prawda o...
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Modelka, gwiazda pokazów pret-a-porter i haute couture na świecie: Calvin Klein, Pierre Cardin, Escada, Max Mara i w kraju: Teresa Rosati, Maciej Zień, Ewa Minge, Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł. Założycielka fundacji, matka, żona, celebrytka - w niezwykle szczerej rozmowie z Anetą Pondo. Cała ...

Modelka, gwiazda pokazów pret-a-porter i haute couture na świecie: Calvin Klein, Pierre Cardin, Escada, Max Mara i w kraju: Teresa Rosati, Maciej Zień, Ewa Minge, Paprocki & Brzozowski, Łukasz Jemioł. Założycielka fundacji, matka, żona, celebrytka - w niezwykle szczerej rozmowie z Anetą Pondo. Cała ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013-6-5
ISBN: 978-83-276-0161-2 ( 9788327601612 )
Wydawnictwo: Mira
Stron: 320

Autor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Cała prawda o..."

„Nie ma znaczenia, ile masz lat, czym się zajmujesz, ile zarabiasz – i tak możesz wylądować na dnie”. „Cała prawda o...” to książka, w której Ilona Felicjańska ukazuje wszystkie swoje oblicza. Zdejmuje po kolei różne maski, by pokazać Czytelnikowi swoją prawdziwą twarz bez wykreowanego przez media ... czytaj dalej »

W świetle fleszy

"Nie ma znaczenia, ile masz lat, czym się zajmujesz, ile zarabiasz – i tak możesz wylądować na dnie." Ilona Felicjańska to osoba publiczna, o której wielokrotnie słyszałam, jednakże nie była to postać, która na dłużej zaprzątałaby moją uwagę. Do czasu, gdy w mediach rozpętała się burza dotycząca j... czytaj dalej »

Przykra prawda o...

Kim jest Ilona Felicjańska? Dzięki książce „Cała prawda o…” dowiedziałam się, że jest modelką, II wicemiss Polonia ‘93, założycielką Fundacji "Niezapominajka", a także brała udział w programie „Na każdy temat”. Pamiętam przebłyski tego programu z dzieciństwa, ale nie potrafię skojarzyć z nią Ilony, ... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@cytrynowa1
@cytrynowa1 2013-06-27
Fragment mojej recenzji, którą znajdziecie na moim blogu: http://recenzje-ksiazek-patricia.bloog.pl/id,337344087,title,Ilona-Felicjanska-Cala-prawda-o-recenzja,index.html Ilona Felicjańska opowiada o swoim życiu, o tym jak dziewczyna z kompleksami z dnia na dzień zostaje Wicemiss Polski, a potem najbardziej znaną modelką! Życie jak z bajki; cudowny mąż, sława, bogactwo show-biznes, a tu nagle...UZALEŻNIENIE. Tak, Ilona Felicjańska uzależniła się od alkoholu. Kieliszek wina stał się jej ucieczką od codziennych problemów. Dwa wypadki samochodowe pod wpływem alkoholu, rozpad małżeństwa, fałszywe przyjaźnie, nienawiść. Ta słynna modelka opowiada w książce o tym wszystkim.
serce
@inspired7
@inspired7 2013-11-13
serce
@Gosiarella
@Gosiarella 2013-10-08
Przeczytane (2013-10-08)
serce
@Sosenka
@Sosenka 2013-07-10
serce
@awiola
@awiola 2013-06-28
Przeczytane (2013-06-28)
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @cytrynowa1 @cytrynowa1 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.