Avatar @Lubczyk

@Lubczyk

36 obserwujących. 78 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku.
{} Napisz wiadomość
36 obserwujących.
78 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku.

Moje miejsce: Warszawskie Towarzystwo Przyjaciół Wilna i Grodna - organizacja, która od blisko 25 lat działa na rzecz polskich dzieci na Kresach. Wśród wielu działań - m.in. uzupełnianie księgozbiorów w polskich szkołach i bibliotekach.
Lista potrzeb w linku http://on.fb.me/1U3P9m6. Można nam także podarować miliony dolarów, które chętnie zagospodarujemy :) - np. przekazać nam 1% od podatku: https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000182491/. Zapraszam do pomocy, współpracy i działania :), uwielbiam, kiedy ludzie podrzucają nam pomysły rodem z kosmosu - niektóre realizujemy z dzika radością i dobrym skutkiem. Więcej informacji na priv.

Lubczyk* jak lubczyk ;). Jedni mówią, że uroczy, inni, że niewyględny, a jeszcze inni, że niezłe ziółko. Wszystko prawda, ecce Lubczyk! Lubię koty, herbatę, scrabble, zioła, kryminały i klarowanie chaosu. Kocham Boga, drugą połowę, dzieci własne i cudze, i góry. Z miłości do ludzi - pomagacz zawodowy. Ciągle w drodze.

Uwielbiam czytać recenzje! Czasem dostarczają mi lepszej lektury niż niejedna książka :). Serduchami dziękuję zarówno za polecenie czegoś wartościowego, uratowanie mojego czasu przed miałkością, za humor, sentyment, zjadliwość, celność i chęć dzielenia się sobą z innymi :)

Czytuję, w zależności od nastroju: kryminały, książki obyczajowe i romanse, młodzieżówkę, o kotach, anegdoty, thrillery, sporo książek branżowych, a ostatnio namiętnie o przekrojach czołgów, uzbrojeniu samolotów wojskowych i rajdach samochodowych ;).

Książki wymieniam, książki sprzedaję - na razie zapraszam na półkę sprzedam/wymienię, z czasem ogarnę ogłoszenia, w wypadku pytań o ceny odsyłam tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/daga_x?bmatch=baseline-cl-dict42-uni-1-4-1024

Kanapowicz od 4.11.2019. Datowanie książek przed listopadem 2019 proszę traktować z przymrużeniem oka.

17 lutego 2016 r. moi synowie przekroczyli po raz pierwszy progi biblioteki publicznej. Zaczęła się nowa era czytelnicza :).
Edit: od stycznia 2019 syn starszy, czyli Pan K. czyta sam. Czyta bratu. Czyta rodzicom. Czyta kotu! :). Od listopada 2019 także kanapowicz (@Chilli).
W 2019 w domu królują więc dwa waria(-n-)ty czytelnicze: "Żarłacz książkowy" - lat 9, czyta non-stop (czasem nawet zabraniam :D) i "Poczytaj mi, mamooooooooooooooo/ tatooooooooooooooo" - prawie siedmiolatek, któremu składanie liter wychodzi nie-tak-szybko-jakby-chciał.

*zdjęcie lubczyka pochodzi z bloga: http://sara-maria.bloog.pl/ - do czasu wyhodowania własnego lubczyka w doniczce ;]]

Czytam

35

Chcę przeczytać

8093

Przeczytane

1765

Moje Opinie

66
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
2.12.2019
Wzięłam z zachwytem do ręki - kocię na okładce, kryminał, Warszawa, staruszki - wszystko to takie moje. Ale nie mam ostatnio szczęścia do książek. To miała być brawurowo-ironiczny powieść kryminalna. No i klapa. Pomysł ciekawy, realizacja słaba. Postacie żywe, wkurzające. Akcja przekombinowana, momentami całkiem zdycha, żeby potem pogalopować w jak...
Zobacz wszystkie opinie (66)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 67 książek !
10%
{}× 18
Moje wyzwania:
  • 2020 rok (zrealizowane w 10%)
  • 2019 rok (zrealizowane w 159%)
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe