Całe szczęście jestem kobietą

Sylwia Stano, Roma Gąsiorowska
Całe szczęście jestem kobietą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

 Całe szczęście, jestem kobietą” to dziesięć inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację.

Jak wygląda ich codzienność? Jak sobie radzą z sukcesami i porażkami? Jak się regenerują? Skąd czerpią energię? Czy wierzą w work-life balance? Jak budują relacje z partnerami? Czym według nich jest kobiecość? Co sądzą o macierzyństwie?

Bohaterkami książki są Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka

Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas. 
Data wydania: 2019-03-06
ISBN: 978-83-268-2778-5, 9788326827785
Wydawnictwo: Agora
Stron: 304
dodana przez: Smallbookworld

Autor

Sylwia Stano Sylwia Stano
Urodzona 1 kwietnia 1983 roku w Polsce (Warszawa)
Polska kulturoznawczyni, doktor nauk humanistycznych, pisarka, dziennikarka, promotorka czytelnictwa, przedsiębiorca, umieszczona przez miesięcznik „Brief” w rankingu „50 najbardziej kreatywnych postaci w polskim biznesie”(2012). Ukończyła Polsko...

Pozostałe książki:

Opera na trzy śmierci Pod podszewką Ada, to wypada! Całe szczęście jestem kobietą
Wszystkie książki Sylwia Stano

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Całe szczęście jestem kobietą nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Całe szczęście jestem kobietą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl