Castaways

Hilderbrand E
Książka Castaways
Książka Castaways
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Perfect beach read for fans of Anita Shreve and Jodi Picoult, from an exciting, internationally bestselling author.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-0-340-91982-8, 9780340919828
Wydawnictwo: Hodder and Stoughton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Castaways aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się