Castaways

Elin Hilderbrand
Castaways
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Perfect beach read for fans of Anita Shreve and Jodi Picoult, from an exciting, internationally bestselling author.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-0-340-91982-8, 9780340919828
Język: angielski
Wydawnictwo: Hodder & Staughton

Autor

Elin Hilderbrand Elin Hilderbrand Elin Hilderbrand to amerykańska pisarka romansów. Hilderbrand mieszka z mężem i trójką dzieci w Nantucket. Urodziła się i wychowała w Collegeville w Pensylwanii, jest absolwentką Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa. @Link

Pozostałe książki:

Piasek w butach Powrót na wyspę Srebrna dziewczyna Piękny Dzień
Wszystkie książki Elin Hilderbrand

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Castaways aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Castaways. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl