Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło

Tomasz Nalewajk
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło
Książka Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Życie Marka rozpada się na kawałki. Pali skręta za skrętem i zatraca się w widmowo- -alkoholowym transie. Jego małżeństwo to udręka, nie może jednak dokonać rozliczeń i zniknąć, jak postąpiłby dawniej. Bo teraz jest Kajtek, chłopczyk, który potrzebuje miłości i wsparcia. Marek to rozumie, ale jest na krawędzi, naprawdę blisko. Nie wie czy potrafi coś zmienić, pójść na terapię, odejść od Sylwii lub jakoś się z nią dogadać. Nęka go przeszłość, której nie da się przezwyciężyć. Alkohol, narkotyki, cień ojca – demony zamknięte w głowie. A może spokój nie jest dla niego? Może już skrzywdził synka?
Data wydania: 2019-09-16
ISBN: 978-83-952847-0-0, 9788395284700
Wydawnictwo: Wydawnictwo Cyranka
Stron: 704

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kim jestem? Dzieckiem alkoholika

Tym razem recenzja bez standardowego opisu fabuły, bo naprawdę ciężko jest określić w zaledwie kilku zdaniach o czym jest powieść Tomasza Nalewajka. Zresztą w "Chciałbym, żeby dzisiaj coś się wydarzyło" nie fabuła jest najważniejsza, ale relacje międzyludzkie. Autor w swoim debiucie przedstawia nam Marka Majewskiego- dziecko alkoholika. Na pozór pochodzi z normalnej rodziny- rodzice mają stałą pracę, normalne mieszkanie, nikt nie stosuje przemocy. A że ojciec niemalże codziennie wraca do domu pijany nie wydaje się być niczym dziwnym, wszak praktycznie w każdej rodzinie ktoś pije. Fabuła jest ... czytaj dalej »

@Katarzyna_Bieszczad @Katarzyna_Bieszczad
{} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Katarzyna_Bieszczad
@Katarzyna_Bieszczad 2019-09-21
Przeczytane (2019-09-20)

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się