Chemia piękna

Prof. zw. dr hab. Marcin Molski
Chemia piękna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowoczesna, kompleksowa publikacja z zakresu chemii kosmetycznej! Kosmetologia to dynamicznie rozwijającą się dziedzina wiedzy. Świadczą o tym licznie powstające szkoły wyższe o profilu kosmetologicznym. Chcemy, aby o naszą urodę i zdrowie dbali profesjonaliści. Do rąk czytelników oddajemy drugie rozszerzone wydanie znanego na rynku podręcznika. Przedstawiono w nim: * wprowadzenie do obecnego stanu wiedzy z chemii ogólnej, * charakterystykę pierwiastków i związków nieorganicznych w kosmetyce, * przegląd najważniejszych związków organicznych i ich zastosowanie w kosmetyce, * funkcje składników kosmetycznych, * znaczenie i wykorzystanie surowców roślinnych w kosmetyce. Na szczególną uwagę zasługuje, zamieszczony na końcu książki, uaktualniony słownik składników kosmetycznych stanowiący nowatorskie zestawienie nomenklatury INCI. Publikacja przeznaczona dla studentów wyższych szkół kosmetycznych, kosmetologicznych i medycznych, studentów chemii i biologii, a także profesjonalistów z branży kosmetycznej, którzy odczuwają potrzebę kształcenia się, oraz wszystkich, którzy chcą wiedzieć, jak składniki zawarte w kosmetykach i preparatach leczniczych wpływają na organizm człowieka.
Data wydania: 2011-02-01
ISBN: 978-83-01-15714-2, 9788301157142
Wydawnictwo: PWN - Naukowe PWN
Stron: 496
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Marcin Molski Marcin Molski Prof. Zw. Dr hab. Marcin Molski – pracownik naukowo-dydaktyczny na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajmuje się m.in. teoretycznym badaniem właściwości chemicznych, fizycznych i biologicznych substancji bioaktywnych, o ...

Pozostałe książki:

Chemia Piękna. Tom 1 Chemia Piękna. Tom 2 Chemia piękna Nowoczesna kosmetologia. Tom 1 Nowoczesna kosmetologia. Tom II
Wszystkie książki Marcin Molski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Chemia piękna nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chemia piękna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat