Chińska sztuka zdrowego życia poradnik dla każdego

Leszek Matela
Chińska sztuka zdrowego życia poradnik dla każdego
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Leszek Matela - radiesteta, publicysta, badacz zjawisk nieznanych i wykładowca. Od wielu lat zajmuje się zagadnieniami z dziedziny parapsychologii, radiestezji i wiedzy ezoterycznej. Ma na swoim koncie niemal 50 pozycji książkowych oraz liczne publikacje poświęcone radiestezji, geomancji, parapsychologii, paramedycynie oraz różnym zjawiskom nieznanym m.in. Publikuje w takich czasopismach jak: ""Nieznany Świat"", ""Czwarty Wymiar"", ""Nie z tej Ziemi"", ""Esotera"", ""RGS (Radiästhesie)"", ""Wetter-Boden-Mensch"", ""Zeitschrift für Radiästhesie"", ""American Dowser"" i ""Rezgö Vilag"". Znany jest również z programów telewizyjnych i radiowych poświęconych radiestezji i geomancji. Prowadzi cieszące się uznaniem kursy radiestezji i geomancji oraz jest uważany za autorytet we wspomnianych dziedzinach. Obecnie wykłada m.in. w Studium Psychologii Psychotronicznej w Białymstoku, Warszawie i Częstochowie. Jego książki stały się bestsellerami na rynku wydawniczym. Takie pozycje jak ""Geomancja"", ""ABC feng shui""; , ""ABC wahadła"", ""ABC różdżki"", ""ABC odpromienników i regeneracji organizmu"" , ""Runy i ich zastosowanie"", ""Sekrety pierścienia Atlantów"", ""Piramidy i ich wykorzystanie"", ""Oddziaływanie kształtów i symboli"" , ""Potęga kamieni"" czy ""Trójwymiarowe talizmany"" uważane są za podstawowe kompendia wiedzy z danych dziedzin."
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7377-294-6, 9788373772946
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Autor

Leszek Matela Leszek Matela
Urodzony 15 kwietnia 1955 roku w Polsce
publicysta, tłumacz, radiesteta, podróżnik i badacz zjawisk nieznanych. Z zawodu germanista. Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich w latach 1991-96 r., a od 2019 r. elitarnego Krajowego Klubu Reportażu. Wykładowca w szkołach psychotronicznych...

Pozostałe książki:

ABC leczenia kolorami : wykorzystanie kolorów dla zdrowia ABC biometrów : praktyka radiestezyjna dla każdego ABC wahadła : praktyczne kompendium radiestezji dla początkujących i zaawansowanych ABC różdżki
Wszystkie książki Leszek Matela

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Chińska sztuka zdrowego życia poradnik dla każdego nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chińska sztuka zdrowego życia poradnik dla każdego. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl