Chłodnictwo i klimatyzacja

Prof. dr hab. Dariusz Butrymowicz, Dr hab. inż. Kamil Śmierciew, Dr hab. inż. Jerzy Gagan, Kazimierz M. Gutkowski
Chłodnictwo i klimatyzacja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przedstawiamy kolejne, 4. wydanie bestsellerowego podręcznika dla studentów uczelni technicznych „Chłodnictwo i klimatyzacja”. Tematyka ta mieści się w obszarze tematycznym nazywanym COWK – ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja (chłodnictwo), wykładanym m.in. na kierunkach energetyka, inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn.

Publikacja stanowi bogate i zaktualizowane kompendium wiedzy o rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji.

Dużą jej zaletą jest fakt przedstawienia często skomplikowanych w treści w sposób przystępny, w formie zwartego kompendium z przystępnym językiem.

Autorzy tej publikacji to specjaliści w zakresie nauki o chłodnictwie i klimatyzacji: Dariusz Butrymowicz, Kamil Śmierciew, Jerzy Gagan oraz Kazimierz Gutkowski.

Publikację tę kierujemy zarówno do studentów kierunków takich jak: inżynieria środowiska, energetyka, mechanika i budowa maszyn, budownictwo i architektura (przedmioty: wentylacja i klimatyzacja, chłodnictwo i pompy ciepła, systemy klimatyzacji, wymiana ciepła pompy ciepła, technika cieplna i pokrewne), jak również do praktyków: projektantów urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych, inżynierów z tej branży, zakładów produkcyjnych.

Data wydania: 2020-11-30
ISBN: 978-83-01-21345-9, 9788301213459
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 350
Mamy 4 inne wydania tej książki

Autor

Prof. dr hab. Dariusz Butrymowicz Prof. dr hab. Dariusz Butrymowicz prof. dr hab. inż. Dariusz Butrymowicz - Politechnika Białostocka, kierownik Katedry Techniki Cieplnej, wcześniej Instytut Maszyn Przepływowych Polskiej Akademii Nauk. Autor prowadził prace badawcze, rozwojowe oraz wdrożeniowe w zakresie techniki ch...

Pozostałe książki:

Technika chłodnicza
Wszystkie książki Prof. dr hab. Dariusz Butrymowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Chłodnictwo i klimatyzacja nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Chłodnictwo i klimatyzacja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl