Chłopak Nikt, tom II

Allen Zadoff
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Chłopak Nikt, tom II
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Był zabójcą idealnym. Chłopak nikt. Bez imienia. Bez przeszłości. Bez wyrzutów sumienia. A przynajmniej było tak, dopóki nie zakochał się w swoim celu. Teraz czeka go test: jedyna szansa na udowodnienie swojej lojalności. Choć nie uwolnił się jeszcze od wspomnień ostatniej misji, otrzymuje kolejną. Jeden cel. Określony termin. Miejsce publiczne. Z pozoru misja wydaje się prosta, ale poprzedni agent zawiódł. Teraz jest uznawany za martwego. Ale Zac jest przekonany, że jemu się powiedzie. I że zrobi to szybko. Ale wszystko idzie nie tak, jak powinno i nagle okazuje się, że nic nie jest tym, czym się wydaje: ani Program, ani pozorni sojusznicy, ani nawet prawda.
Data wydania: 2015-02-19
ISBN: 978-83-7229-455-5, 9788372294555
Wydawnictwo: Feeria
Cykl: Chłopak Nikt, tom 2
Stron: 448

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Chłopak Nikt, tom II? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@monweg
2015-02-21

Po świetnym pierwszym tomie trylogii Chłopak Nikt, miałam apetyt na więcej. Nie przyszło mi długo czekać, gdy dostałam w ręce kontynuację. Miałam duże wymagania, ponieważ wcześniejsza książka okazała się naprawdę bardzo dobra. Jednak Allen Zadoff sprostał im całkowicie. Opowiadana historia jest jednakowo dobra, a może nawet lepsza. Zach Abram, który zmienia tożsamość w zależności do wykonywanych zadań jest Nikim. Nie ma przeszłości ani wyrzutów sumienia, nie odczuwa strachu ani jakichkolwiek uczuć. Jednak wszystko się zmieniło, od momentu, gdy zakochał się w swoim ostatnim celu. Pojawiły się pytania i próby kwestionowania rozkazów. Drugi tom doskonale napisanej serii thrillerów dla młodzieży Chłopak Nikt i kolejna misja. Nowa tożsamość, Daniel Martin i nowy cel, Eugene Moore. Przed nim test lojalności, ponieważ poprzednia misja mogła zakończyć się niepowodzeniem. Program odcina się od niego i obserwuje. Chłopak jest zdany tylko na siebie; wie, że agent wyznaczony do usunięcia Moore’a przed nim, zaginął, nie wykonawszy zadania. Jako Daniel udaje się do parawojskowego obozu indoktrynacyjnego Camp Liberty dla młodzieży, mieszczącego się głęboko w górach New Hampshire, a prowadzonego przez Eugene’a Moore’a. Od tego momentu chłopak nie może liczyć na żadną pomoc z zewnątrz. Nie może też ufać nikomu na terenie obozu. Czy kolejna misja skończy się powodzeniem, skoro na drodze do jej realizacji stoi atrakcyjna córka Moore’a, Miranda? Czy i tym razem uczucie zawładnie Zachem i przeszk...

| link |
@BagatElka
2019-11-13
4 /10
Przeczytane ZZZ....oddane

Książka z kategorii:rozrywkowo-przelotowe.
Krótkie zdania,krótkie scenki,znikoma ilość opisów,superinteligentny bohater,który potrafi wszystko.Z prędkością ponaddźwiękową odgaduje myśli innych i nawet wie ,w którą stronę poleci mucha zanim ona sama się zdecyduje.
Książka jak teledysk,wyłącznie dla młodzieży.
Czyta się błyskawicznie a to za sprawą odpowiedniego wydania.Szerokie marginesy,krótkie rozdziały,szerokie odstępy i wygodna czcionka.
Z powodzeniem można by to wydać w jednym tomie bo treści wystarczy na większe opowiadanie.Takie "Przygód kilka wróbla Ćwirka" tylko zamiast ptaszka jest On,Nikt - superzdolny,superwydajny i z kryzysem tożsamości.
Nie moja bajka.

| link |
KA
2021-05-18
8 /10
Przeczytane
@kinga.stolarczyk1
2021-05-08
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Chłopak Nikt, tom II. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Chłopak nikt
Chłopak nikt
Allen Zadoff
6.5/10
Osierocony i wychowany w eksperymentalnym obozie, w którym uczyniono z niego broń idealną. W zasadzi...
The Traitor
The Traitor
Allen Zadoff
The perfect assassin is now the perfect target. Boy Nobody was the Program's best soldier. Now, afte...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl