Choroby pasożytnicze człowieka

Zdzisław Dziubek
Książka Choroby pasożytnicze człowieka
Książka Choroby pasożytnicze człowieka
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Choroby spowodowane inwazjami pasożytów u człowieka są jednymi z najczęściej spotykanych w praktyce lekarza pierwszego kontaktu. W książce przystępnie i jasno omówiono wszystkie parazytozy występujące w kraju, zarówno te rodzimego pochodzenia, jak i wywodzące się z subtropiku i tropiku. Dzięki temu powstał podręcznik będący zbiorem wiedzy do tej pory rozproszonej po wielu publikacjach. Dodatkową jego zaletą jest nowoczesność prezentacji współczesnej diagnostyki i leczenia.
Data wydania: 1999
ISBN: 978-83-200-2279-7, 9788320022797
Wydawnictwo: PZWL

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Choroby pasożytnicze człowieka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Choroby pasożytnicze człowieka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}