Co jest w jajku? Książka o cyklach życia

Becky Baines
Co jest w jajku? Książka o cyklach życia
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Puk, puk! Jest tam kto? Na pewno wiesz, jak wyglądają jajka, ale czy wiesz również, że mogą przybierać tysiące różnych kolorów i odcieni? Niektóre są przezroczyste i można zobaczyć, co jest w środku. Mogą być twarde lub miękkie, małe albo duże, a każde z nich jest pierwszym domem maleńkiej istoty.
To książka o jajkach i cyklach życia. Kiedy ją przeczytasz, będziesz mógł zaskoczyć swoich przyjaciół wieloma nowinkami. Niech ciekawość będzie z tobą i towarzyszy ci na zygzakowatej ścieżce wiedzy. Podążaj nią, a dowiesz się mnóstwa interesujących rzeczy o jajkach, zwierzętach i o wielu innych sprawach!
W tej książce dobrą odpowiedzią jest... jeszcze więcej pytań! Droga do wiedzy nie jest prosta - czasem trzeba trochę pozygzakować!
O Autorce:
Becky Baines pracuje w wydawnictwie i pisze książki dla dzieci. Bynajmniej nie wykluła się z jajka. Mieszka w Wirginii w Stanach Zjednoczonych.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7596-102-7, 9788375961027
Wydawnictwo: National Geographic

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Co jest w jajku? Książka o cyklach życia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Co jest w jajku? Książka o cyklach życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe