Cywilizacja u progu trzeciego tysiąclecia

Marcin Libicki
Cywilizacja u progu trzeciego tysiąclecia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kształt przyszłej cywilizacji zależeć będzie od tego, jakie będzie nasze rozumienie wolności, zależeć będzie od tego, co uratujemy z dotychczasowego dorobku i co przekażemy następnym pokoleniom. Temu celowi służy nasze spotkanie. Dlatego też wyrażam ogromną wdzięczność Autorom, cieszącym się najwyższym autorytetem, którzy zechcieli omówić tematy dla kształtu cywilizacji najistotniejsze.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7177-344-0, 9788371773440
Wydawnictwo: Poznańskie
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Marcin Libicki Historyk sztuki, członek korespondent Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, autor m.in. książek: Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce, Poznań. Przewodnik oraz Poznań-Warszawa-Strasbourg. Redaktor wielu opracowań historycznych. Długoletni parla...

Pozostałe książki:

Zakon Maltański w Polsce : praca zbiorowa Dwory i pałace wiejskie w Wielkopolsce Dwory i pałace wiejskie na Mazowszu Europa. Najpiękniejsza opowieść
Wszystkie książki Marcin Libicki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Cywilizacja u progu trzeciego tysiąclecia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Cywilizacja u progu trzeciego tysiąclecia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl