Czego mężczyzna nie może a chciałby powiedzieć

Brenda Shoshanna
Książka Czego mężczyzna nie może a chciałby powiedzieć
Książka Czego mężczyzna nie może a chciałby powiedzieć
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak sprawić, by mężczyzna otworzył się i wyznał, co naprawdę czuje: poradnik dla każdej kobiety, która chce zrozumieć mężczyznę, i dla każdego mężczyzny, który chce być zrozumiany. Poradnik stara się odpowiedzieć na pytania: Dlaczego on rzadko mówi o miłości? Dlaczego nie okazuje uczucia? Czy ważne są dla niego podboje seksualne? Dlaczego jest nałogowcem pracy lub władzy? Jak zaspokaja ambicję i instynkt walki? Czym jest dla niego rodzina, a czym męska przyjaźń?
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-241-1293-7, 9788324112937
Wydawnictwo: Amber
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Czego mężczyzna nie może a chciałby powiedzieć aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Czego mężczyzna nie może a chciałby powiedzieć. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}