Czego uczą nas zwierzęta?

Danielle MacKinnon
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Czego uczą nas zwierzęta?
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Stań się najlepszą wersją siebie dzięki mądrości zwierząt

Koty wiedzą, kiedy ich opiekunowie się smucą, psy wyczuwają podniecenie wiszące w powietrzu, a dzikie ptaki – zbliżające się niebezpieczeństwo. Zwierzęta wiedzą o wiele więcej, niż nam się wydaje!

Jeśli tylko wsłuchamy się w ich głos, będą w stanie poprowadzić nas ku następnemu etapowi naszej osobistej ewolucji. Ta jedyna w swoim rodzaju książka pokazuje, jak zrozumieć to, co zwierzęta chcą nam przekazać, oraz jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce i zmienić życie nasze i naszych zwierzęcych towarzyszy.

Głęboko i intuicyjnie pracując ze zwierzętami od niemal 20 lat, medium Danielle MacKinnon zdobyła mądrość, którą się dzieli, przeplatając pomocne narzędzia i techniki z osobistymi historiami jej klientów, krok po kroku wprowadzając czytelnika na drogę osobistego rozwoju poprzez słuchanie tego, co ma mu do przekazania jego zwierzę.

Data wydania: 2020-11-25
ISBN: 978-83-66654-82-2, 9788366654822
Wydawnictwo: Kobiece
Kategoria: Poradniki
Stron: 232
dodana przez: Asamitt

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czego uczą nas zwierzęta?

4.01.2021

Kiedy zobaczyłam tą książkę od razu wiedziałam, że muszę ją przeczytać. Mam w domu dwa psy i wiem, że wiele mnie uczą, ale nie mogłam przegapić okazji do zgłębienia swojej wiedzy na ten temat. Autorka książki - Danielle MacKinnon jest uznaną psycholożką, ekspertką od intuicyjnej pracy ze zwierzętami i certyfikowaną trenerką komunikacji pozazmysło... Recenzja książki Czego uczą nas zwierzęta?

⭐RECENZJA⭐

5.02.2021

⭐RECENZJA⭐ "Czy wiesz, że zwierzęta mogą działać na ciebie terapeutycznie? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że pozazmysłowa komunikacja z ukochanym czworonogiem może przynieść takie same korzyści jak praca z psychologiem i mentorami?" 🐕🐁🐈🐀🐇 Spodziewałam się po tej lekturze czegoś innego. Chyba tak naprawdę myślałam, że to będzie historia o psie, ... Recenzja książki Czego uczą nas zwierzęta?

Moja opinia o książce

Opinie

@pierwszyrozdzial
2020-11-27
8 /10

𝘾𝙯𝙚𝙜𝙤 𝙪𝙘𝙯𝙖 𝙣𝙖𝙨 𝙯𝙬𝙞𝙚𝙧𝙯𝙚𝙩𝙖 - 𝙧𝙚𝙘𝙚𝙣𝙯𝙟𝙖 𝙥𝙧𝙚𝙢𝙞𝙚𝙧𝙤𝙬𝙖

Kocham zwierzęta! Od dziecka z zaangażowaniem i zapałem opiekowałam się kolejnymi psami, dając im masę miłości! Kilka lat temu poznałam też kocią wersję miłości do ludzi, inną, ale równie szczerą!
Równocześnie bacznie obserwowałam dziwne (według mnie) zachowania, które zwierzaki wytrwale i namiętnie powtarzały - zakopywanie jedzenia, chowanie zabawek, nieruchome wpatrywanie się w dany punkt, uciekanie do domu na długo przed burzą... Psi instynkt? Kocie lenistwo? Zwiwrzęce przeczucie? Te pytania nurtowały mnie od bardzo dawna!

Danielle MacKinnon w swojej książce „Uczą nas zwierzęta? Jak domowi terapeuci pomagają nam pozbyć się ograniczeń i stać się lepszymi ludźmi”. Autorka w ciekawy sposób opisuje rożnego rodzaju zwierzęce zachowania, które są powodowane niezawodnym instynktem.

Dzięki bacznej obserwacji człowiek może odebrać sygnał, który zwierzę chce mu przekazać! Zwierzęca mądrość i przewidywalność jest zaskakująca - mam wrażenie, że ludzie utracili większość z tych umiejętności.

Książka „Czego uczą nas zwierzęta?” to bardzo zaskakująca pozycja! MacKinnon w zwięzły i płynny sposób przekazuje swoją wiedzę i spostrzeżenia, które są wynikiem wieloletnich badań i obserwacji. Rozdziały są krótkie i mocno metodyczne, można je czytać w dowolnej kolejności. Sama przeczytałam kilka z nich i jestem zachwycona!

| link |
@Mirka
2020-12-22
8 /10
Przeczytane

"Czego uczą nas zwierzęta?" to obowiązkowa lektura dla właścicieli i miłośników zwierząt. Poradnik pozwala spojrzeć w nowy sposób na otaczające nas faunę i uczy uważnej obserwacji ich zachowań. Autorka przekazuje to, czego nauczyła się w ciągu swojej wieloletniej praktyki, byśmy mogli w pełni docenić dary, jakie ze sobą niesie królestwo zwierząt. Robi to w bardzo przystępny sposób często przytaczając różne sytuacje ze swojego życia i swoich klientów. Te historie spisane są pod wspólnym tytułem „Zwierzęta w akcji”, które umieszczone zostały na końcu każdego rozdziału. Czyta się je z ciekawością, gdyż są przedstawione w formie krótkiego opowiadania. W każdym z nich główną rolę odgrywają zwierzęta, których zachowania nie są przypadkowe. Na takich przykładach możemy dostrzec dlaczego nasz pupil zachowuje się tak a nie inaczej i być może znajdziemy w swoich relacjach z nim podobne sytuacje.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2020/12/690-czego-ucza-nas-zwierzeta.html

| link |
@szpaczek444
2021-02-05
6 /10
@alinazawadzkaa
2021-01-04
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Czego uczą nas zwierzęta?. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl