Czekając na Armagedon - Nowe początki

Grażyna Stachowicz
Czekając na Armagedon - Nowe początki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Nowe początki” - to kontynuacja pierwszej części książki „Czekając na Armagedon”. Akcja obu książek dzieje się w niedalekiej przyszłości gdzie przywódcy polityczni ze wsparciem ONZ likwidują wszystkie religie na świecie i przejmują cały ich majątek. Dochodzi do chaosu i buntów, które natychmiast są gaszone przez policję i wojsko. Ludzie tracą stabilne i ułożone życie. Infrastruktura przestaje działać, a żywność jest racjonowana przez nowy rząd. Dla ludzi rozpoczyna się armagedon. Głowni bohaterzy tworzą bezpieczną osadę zabezpieczoną od nieproszonych gości. Uczą się jak przetrwać. Równolegle, gdy większość ludzi walczy z trudami życia codziennego, elity rządzące uwiły sobie wygodne gniazdo z dala od wszystkich, stwarzając sobie istny raj. Jakie decyzje będą musieli podjąć? Czy przyjdzie czas, aby połączyć te dwa światy? Czy wyruszą w podróż w nieznane, by przeżyć? Odpowiedzi na te pytania Znajdziemy w tej książce.
Data wydania: 2023-12-15
ISBN: 978-83-65461-83-4, 9788365461834
Wydawnictwo: IKONA
Stron: 199
dodana przez: zhowerli

Autor

Grażyna Stachowicz Grażyna Stachowicz Grażyna Stachowicz, autorka książki Czekając na Armagedon, nie planowała pisać książki, jednak w ciągu 30 lat przynależności do Świadków Jehowy, zauważyła, że wszelkie informacje o tej grupie wyznaniowej przedstawiane w mediach są skrajne – idące w ...

Pozostałe książki:

Czekając na Armagedon Czekając na Armagedon - Nowe początki
Wszystkie książki Grażyna Stachowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Czekając na Armagedon - Nowe początki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@poligondomowy
2024-06-13

Koniecznie przeczytaj najpierw część pierwszą. Obie książki tworzą całość i dopiero wtedy w pełni można docenić świat wykreowany przez autorkę.
To bardzo dobre przedstawienie społeczności, poszczególnych warstw, ale także przemian jakie zachodzą w ludziach, gdy warunki przestają im sprzyjać.
Chaos, prawdziwy armagedon, podziały, trudy codzienności w kontrze dla raju, jaki niektórzy sobie stworzyli.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Czekając na Armagedon - Nowe początki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl