Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie

Małgorzata Gableta
Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka, składająca się z dwóch części: empirycznej i postulatywnej, stanowi podsumowanie badań autorki skupionych w temacie zawartym w tytule. Część pierwsza zatytułowana: Polskie przedsiębiorstwa okresu transformacji - identyfikacja problemów dotyczących pracy i pracowników, kończy podsumowanie zawierające ocenę sytuacji zastanej w sferze personalnej badanych przedsiębiorstw, które stanowią punkt wyjścia do obszerniejszej, drugiej części książki pt. Warunki i narzędzia zmian w obszarze "człowiek i praca". Wynikiem tych rozważań jest koncepcja gospodarowania potencjałem ludzkim, której sformułowaniu i uzasadnieniu poświęcono ostatni rozdział pracy. Niewątpliwą zaletą książki jest oparcie rozważań teoretycznych na doświadczeniach praktycznych. Zarówno część empiryczną, jak i teoretyczną wzbogacają rysunki i tabele, które wspierają zarówno wnioski wyprowadzone z badań własnych jak i rozważania poprzedzające sformułowanie koncepcji gospodarowania potencjałem ludzkim. Pozycja interesująca, zwłaszcza dla studentów o zacięciu badawczym, praktyków o zmyśle nowatorskim, jak i głębiej wprowadzonych w temat badany sytuacji pracowników i kadry zarządzającej w Polsce i w świecie.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7011-624-8, 9788370116248
Wydawnictwo: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie”- Małgorzata Gableta

Potencjał pracy przedsiębiorstwa
Potencjał pracy przedsiębio... Małgorzata Gableta
Książka zawiera treści, które z uwagi na wysoki stopień użyt...

Cytaty z książki

O nie! Książka Człowiek i praca w zmieniającym się przedsiębiorstwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe