Daredevil: Geneza Daredevila / Człowiek nieznający strachu

Frank Miller, Stan Lee, John Romita Jr., Bill Everett ...
Książka Daredevil: Geneza Daredevila / Człowiek nieznający strachu
Książka Daredevil: Geneza Daredevila / Człowiek nieznający strachu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Choć Matt Murdock stracił wzrok, reszta jego zmysłów wyostrzyła się do nadludzkiego poziomu. Przed Wami Daredevil, człowiek nieznający strachu. Wybierzcie się na wycieczkę do przeszłości i zobaczcie, jak Stan Lee i Bill Everett przedstawili genezę diabła z Hell's Kitchen w pierwszym numerze Daredevila oraz poznajcie jedną z najznakomitszych opowieści w historii Marvela: Człowiek nieznający strachu autorstwa Franka Millera i Johna Romity Jr. Przed Wami historia Matta Murdocka, niewidomego młodzieńca, który wypowiedział wojnę nowojorskiemu półświatkowi i stał się jedną z ikon Uniwersum Marvela! Tom zawiera następujące oryginalne materiały: GENEZA DAREDEVILA oraz CZŁOWIEK NIEZNAJĄCY STRACHU  
Data wydania: 2017-11-22
ISBN: 978-83-282-0964-0, 9788328209640
Wydawnictwo: Hachette Polska
Cykl: Superbohaterowie Marvela, tom 24
Seria: Superbohaterowie Marvela
Kategoria: Komiks
Stron: 184

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Daredevil: Geneza Daredevila / Człowiek nieznający strachu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Daredevil: Geneza Daredevila / Człowiek nieznający strachu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}