Deutsch lernen mit Originaltexten

Donata Wajda
Deutsch lernen mit Originaltexten
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest doskonałą pomocą dla wszystkich osób, przygotowujących się do różnych typów egzaminów językowych, w tym polskiej matury na poziomie rozszerzonym. Stopień trudności ćwiczeń odpowiada wymaganiom, określonym przez Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ) na poziomie B1 i B2. Zbiór oparty został na osiemdziesięciu pięciu oryginalnych tekstach prasowych i literackich. Dobrane tematycznie teksty dotyczą różnych dziedzin życia, takich jak społeczeństwo, sport, zdrowie, rodzina i styl życia, edukacja i praca, natura, technika, podróże oraz kultura. Forma ćwiczeń zakłada całościowe spojrzenie na system języka. W każdym ćwiczeniu sprawdzane są rozumienie tekstu, znajomość struktur gramatycznych i leksykalnych oraz umiejętność ich stosowania. Rozumienie tekstu sprawdzane jest w zadaniach typu: wielokrotny wybór, prawda/fałsz oraz dopasowywanie. Duża grupa ćwiczeń (takich jak uzupełnianie luk różnych typów, słowotwórstwo, transformacje i tłumaczenie fragmentów zdań) sprawdza znajomość struktur leksykalno-gramatycznych i umiejętność ich użycia. Pisownia we wszystkich tekstach została ujednolicona według zasad nowej ortografii niemieckiej. Klucz do ćwiczeń jest osobną broszurą, dołączoną do książki. Dzięki temu nauczyciel może posługiwać się książką podczas pracy z uczniami na lekcjach, może o
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-88181-13-9, 9788388181139
Wydawnictwo: IDEA sp.z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Deutsch lernen mit Originaltexten? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Deutsch lernen mit Originaltexten. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl