Doskonała ocena pracownika : wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem

Howard Hudson
Doskonała ocena pracownika : wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wdrożenie właściwego systemu ocen może w znaczący sposób poprawić efektywność pracowników i wyniki firmy. Większość firm korzysta z jakiegoś systemu ocen, jednak zazwyczaj przydatność jego jest niewielka. Natomiast właściwie i profesjonalnie wdrożony system ocen może podnieść normy wydajności, zredukować koszty, a w niektórych wypadkach nawet dany biznes. Ten zwięzły podręcznik, którego wartość z pewnością trudno przecenić, dostarcza menedżerom i organizacjom praktycznych wskazówek dla budowy planowoego systemu ocen i pokazuje, w jaki sposób można z niego wyciągnąć największe korzyści.Howard Hudson jest doświadczonym konsultantem i instruktorem, który opracowywał i przeprowadzał programy szkolenia z dziedziny zarządzania i usprawniania relacji interpersonalnych dla wiodących firm Wielkiej Brytanii.
ISBN: 978-83-7301-350-6, 9788373013506
Wydawnictwo: Rebis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Doskonała ocena pracownika : wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Doskonała ocena pracownika : wszystko, czego potrzebujesz, aby udało ci się za pierwszym razem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe