Drapieżca

10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Drapieżca
Książka Drapieżca
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Dla Elli Carmichael, przebojowej nastolatki, obecność w sieci to prawdziwe być albo nie być. Na portalu społecznościowym GrapeVyne.net ma ponad tysiąc znajomych, z którymi dzieli się każdą przeżytą chwilą. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w internecie grasuje drapieżca, dla którego dziewczyny takie...

Dla Elli Carmichael, przebojowej nastolatki, obecność w sieci to prawdziwe być albo nie być. Na portalu społecznościowym GrapeVyne.net ma ponad tysiąc znajomych, z którymi dzieli się każdą przeżytą chwilą. Nie zdaje sobie jednak sprawy, że w internecie grasuje drapieżca, dla którego dziewczyny takie... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2012-3-9
ISBN: 978-83-7492-192-3 ( 9788374921923 )
Wydawnictwo: VOCATIO
Stron: 303

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Obowiązkowa lektura dla wszystkich!"

"Teraz widzimy niejasno jak w zwierciadle, potem zobaczymy bezpośrednio - twarzą w twarz."* 1 Kor 13,12 (Przekład Biblii Poznańskiej) Terri Blackstock to amerykańska powieściopisarka, w której dziełach odnajdziemy liczne nawiązania i aluzje do religii chrześcijańskiej. Jej książki sprzedały się w ... czytaj dalej »

Internetowy Dr@pieżca

„Masz profil na portalu społecznościowym, do którego logujesz się kilka razy dziennie? Infor„mujesz swoich znajomych o tym, co robisz, gdzie idziesz, jakie są twoje plany i marzenia? Zamieszczasz swoje zdjęcia w Internecie? Myślisz, że jesteś bezpieczny? ABSOLUTNIE SIĘ MYLISZ” Takie oto pytania zad... czytaj dalej »

"Drapieżca"

Krista Carmichael, tak to ja. Moja siostra nie żyje. Możliwe że jej morderca, właśnie w tej chwili, bezkarnie siedzi przed komputerem, wyszukując kolejne ofiary. A ja.. a ja go znajdę. „Myślisz, że ci się upiekło, ale ja cię dorwę. Upoluję cię jak zwierzę, którym zresztą jesteś. Będziesz żałował, ż... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@szarikow
@szarikow 2012-06-07
Rewelacyjny thriller, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Atmosfera mrożąca krew w żyłach, a fabuła rozwijająca się bardzo dynamicznie sprawiły, iż książka wciąga czytelnika od samego początku. Co najważniejsze, utwór uświadomił mi, jak niebezpiecznym narzędziem w rękach nieobliczalnego człowieka może być Internet. Polecam.
serce
@trabska
@trabska 2012-06-26
Przeczytane (2014-02-23) Posiadam
serce
@lucecita
@lucecita 2012-05-27
serce
@dorsz29
@dorsz29 2012-05-08
Przeczytane (2012-05-08)
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @dorsz29 @dorsz29 pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.