Drewniane kościoły Podkarpacia

Arkadiusz Komski
Książka Drewniane kościoły Podkarpacia
Książka Drewniane kościoły Podkarpacia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W serii „Drewniane kościoły” wydawanej przez Wydawnictwo Fundacja, poświęconej drewnianej architekturze sakralnej kościoła rzymskiego na obszarze Beskidu Niskiego i Bieszczadów oraz ich pogórzy, ukazała się kolejna ciekawa pozycja. Najnowszy album z tej serii „Drewniane kościoły Podkarpacia”, autorstwa Arkadiusza Komskiego, przedstawia drewniane kościoły od doliny Wisłoka do granicy ukraińskiej na wschodzie i od granicy ze Słowacją do linii wyznaczonej przez trasę E40 (od Rzeszowa do Korczowej). Album zawiera kilkadziesiąt barwnych fotografii. Jest też opatrzony opisami proponowanych tras zwiedzania i mapką. Arkadiusz Komski fotografuje od kilku lat. Jest współautorem albumów „Cerkwie Bieszczadzkie” oraz „Cerkwie Nadsania” oraz autorem albumu „Drewniane kościoły Podkarpacia
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-88887-23-9, 9788388887239
Wydawnictwo: Wydawnictwo Fundacja
Kategoria: Architektura

Autor

Arkadiusz Komski Arkadiusz Komski
Urodzony w 1969 roku w Polsce
jest fotografem, autorem i współautorem albumów: „Świątynia ciszy” (Nowy Sącz 2009), „Drewniane kościoły Podkarpacia” (Nowy Sącz 2003), „Dolina Osławy” (Nowy Sącz 2004), „Cerkwie Bieszczadzkie” (Nowy Sącz 2001), „Cerkwie Nadsania. Sanok – Przemyśl” ...

Książki Arkadiusz Komski

Wszystkie książki Arkadiusz Komski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Drewniane kościoły Podkarpacia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Drewniane kościoły Podkarpacia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe