Recenzje książki "Drugie życie Bree Tanner"

Dodaj swoją recenzję

"Drugie życie Bree Tanner" - Stephenie Meyer

@Anatema @Anatema · 2014-07-18 15:09:44

Od wydania pierwszej części, kultowej sagi Stephenie Meyer "Zmierzch" w 2008 roku, minęło sporo czasu. Jednak temat "mezaliansu" wampira z śmiertelniczką nadal wzbudza wiele kontrowersji i mieszanych uczuć. Obok rzeszy fanów, cykl posiada także licznych przeciwników, co najwyraźniej nie zraziło autorki, do napisania kolejnej książki związanej ze św... czytaj dalej »

Nieciekawy dodatek; "Drugie życie Bree"

@Avenix @Avenix · 2013-01-09 08:44:43

Bree Tanner to inteligenta dziewczyna niecierpiąca swojego dawnego, ludzkiego życia. Jest wdzięczna Rileyowi że zaprowadził ją do niej i stała się dzięki temu kimś lepszym. Teraz jednak, narodził się inny problem. Jak przeżyć wśród nowonarodzonych, bawiących się życiem innych jak zabawką? Dla naszej przyjaciółki rozwiązanie okaże się proste ale ju... czytaj dalej »

Drugie życie Bree Tanner

@Black_Vampire @Black_Vampire · 2012-12-22 13:18:30

Większość z was pewnie słyszała już o „Sadze Zmierzch” autorstwa Stephenie Meyer. Większość pewnie już nawet ją przeczytała, albo próbowała przeczytać, a część z tych, którzy to zrobili pewnie oglądała ekranizacje. W „Zaćmieniu” pojawia się przez moment wystraszona nowo narodzona wampirzyca i to właśnie o niej postanowiła napisać Stephenie. Na pods... czytaj dalej »

Nowy początek i koniec....

MO
@morelka11 · 2012-11-04 09:52:56

Jestem fanką "Zmierzchu" i mi ta seria bardzo się podobała, chociaż wiem, że ma wielu wrogów. Jednak ja należę do fanów i nie wstydzę się swojego zdania, ponieważ każdy ma prawo do własnej opinii. Ostatnio sięgnęłam po dodatek do trzeciej części pt.: Zaćmienie. "Drugie życie Bree Tanner" zostało napisane pod wpływem niedosytu, który czuła autorka p... czytaj dalej »

Drugie zycie Bree Tanner

AI
@aisha90 · 2012-11-03 20:16:26

Książka przedstawia nam historie tytułowej Bree Tanner, nowo narodzonej wampirzycy, która stawia pierwsze kroki w świecie wampirów. Poznaliśmy ją w trzeciej części, jednak odgrywała tam mało znaczącą role. Tutaj to się zmienia. To ona jest główną bohaterka a historia Belli i Edwarda schodzi na drugi plan. Mamy tu okazje poznać wydarzenia trzeciej ... czytaj dalej »

Drugie życie Bree Tanner

@Ameliie @Ameliie · 2012-05-03 13:00:49

Nigdy nie byłam wielką fanką sagi 'Zmierzchu', ale pomyślałam sobie, że skoro przeczytałam całą serię o Belli i Edwardzie to mogę poświecić jeszcze kilka godzin na przeczytanie tak jakby uzupełnienia tej historii. No cóż, mogłam jednak ten czas spożytkować lepiej. Tytułową bohaterką powieści Stephenie Meyer jest Bree Tanner. Jedna z nowonar... czytaj dalej »

,,Drugie Życie Bree Tanner"

@Sihhinne @Sihhinne · 2011-06-30 12:24:27

Pierwsza myśl: „O Boże, książka S. Meyer… Zapowiada się dość ciekawie”. Miałam rację. Było ciekawie, w ironicznym tego słowa znaczeniu. Kiedyś lubiłam ,,Zmierzch”, a tym samym autorkę. Lecz to było dawno, dawno temu. Teraz moje uczucia w stosunku do niej są, żeby nie powiedzieć negatywne, obojętne. Napisała bardzo dobrą książkę ,,Intruza”, napisała... czytaj dalej »

Kolejna książka Meyer...

@Samash @Samash · 2011-06-16 19:50:50

Książka Smak miodu autorstwa Salwa al-Nu'ajmi jest dość kontrowersyjna, gdyż opowiada o seksie. Jednak nie sam seks jest takim zaskoczeniem jak to, że utwór ten opowiada o seksie arabskim. Jak powszechnie wiadomo współżycie seksualne w krajach arabskich, gdzie główną religią jest Islam, jest tematem tabu. Mężczyźni mogą mieć wiele żon i uprawiać z ... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się