Duchowość Ciała

Alexander Lowen
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Duchowość Ciała
Książka Duchowość Ciała
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Analiza bioenergetyczna stworzona przez cieszącego się międzynarodowym uznaniem psychiatrę dr. Alexandra Lowena jest formą psychoterapii łączącą pracę z ciałem i umysłem. Ułatwia ona pacjentowi rozwiązanie jego problemów emocjonalnych i uświadamia mu, że nosi w sobie potencjał życiowej radości i przyjemności. Terapia tego rodzaju jest dostępna w USA, Kanadzie, Afryce Południowej, Europie, Izraelu, Japonii, Nowej Zelandii i Australii.Analiza bioenergetyczna stworzona przez cieszącego się międzynarodowym uznaniem psychiatrę dr. Alexandra Lowena jest formą psychoterapii łączącą pracę z ciałem i umysłem. Ułatwia ona pacjentowi rozwiązanie jego problemów emocjonalnych i uświadamia mu, że nosi w sobie potencjał życiowej radości i przyjemności. Terapia tego rodzaju jest dostępna w USA, Kanadzie, Afryce Południowej, Europie, Izraelu, Japonii, Nowej Zelandii i Australii.
Data wydania: 2020-05-06
ISBN: 978-83-8143-345-7, 9788381433457
Wydawnictwo: Czarna Owca
dodana przez: sandra13
Mamy 3 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Prawda o nas samych

Są takie schorzenia, kiedy współczesna medycyna nie daje rady. Życzliwi mówią, że to stres, inni zaś otwarcie wspominają o chorobach psychosomatycznych. Istnieją takie choroby, na które nie wynaleziono tabletek, bądź nawet, naukowcy podważają ich istnienie. Szukamy wówczas złotych rad w Internecie,... czytaj dalej »

Moje ciało, moja duchowość.

Ludzie szukając wyjaśnień na niewytłumaczalne schorzenia jakie im towarzyszą, poszukują rozwiązania w wielu naprawdę zróżnicowanych dziedzinach. Czasami jednak wszystko zależne jest od naszej duchowości, jak to mówią ''W zdrowym ciele, zdrowy duch'', a patrząc w oczy człowieka możemy zobaczyć naszą... czytaj dalej »

Duchowość ciała

"Duchowość ciała" Współczesna medycyna pozostaje bezradna wobec pierwotnych przyczyn wielu schorzeń, bezskutecznie poszukując ich źródła. Tymczasem podstawowe funkcje organizmu, takie jak oddychanie, poruszanie się, odżywianie czy seksualność, związane są z naszą duchowością o wiele bardziej niż są... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@zkotemczytane
2020-05-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@sandra13
2020-05-06
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
@Wciagam_ksiazki
2020-04-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@Bookmaania
2020-04-26
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Wydawnictwo Czarna Owca Współpraca
@Libro
2019-12-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane Psychologia i Rozwój Osobisty Psychologia i Rozwój Osobisty Posiadam Posiadam

Co czytać po książce “Duchowość Ciała”- Alexander Lowen

Książka Obok ciebie
Obok ciebie Anna Kasiuk
{}4.3/10
Nigdy nie rezygnuj z marzeń Pełna namiętności opowieść o od...
Książka Martwe listy
Martwe listy Caite Dolan-Leach
{}5.3/10
"Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i P...
Książka Drugie życie
Drugie życie S.J Watson
{}5.8/10
Fatalne zauroczenie epoki cyfrowej! Kochająca żona – al...
Książka Instagram i fotografia
Instagram i fotografia Leela Cyd
{}8/10
Serwisy społecznościowe często są świetnym źródłem inspiracj...
Książka Dom Beaty
Dom Beaty Anna Kucharska
{}7.9/10
Czym jest dom? Czy to tylko miejsce zamieszkania lub tymczas...

Cytaty z książki

O nie! Książka Duchowość Ciała. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}