DUMA UPRZEDZENIE I GRA POZORÓW

5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
DUMA UPRZEDZENIE I GRA POZORÓW
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

"Duma i uprzedzenie" w nowoczesnej wersji! Rozbrajająco zabawna, pełna sytuacyjnego komizmu powieść Melissy Nathan, autorki takich książek jak "Kelnerka", czy "Niania w Nowym Jorku". Wygrana w castingu na rolę Elizabeth Bennet w scenicznej adaptacji "Dumy i uprzedzenia" wydaje się Jasmin Field, dziennikarce w czasopiśmie dla kobiet, prawdziwą gwiazdką z nieba. Przedstawienie ma być hitem sezonu - reżyserem i odtwórcą głównej roli jest gwiazdor Hollywood, zdobywca Oscara, Harry Noble. Szybko okazuje się, że czarujący na ekranie aktor, w rzeczywistości jest zadufanym w sobie arogantem. Jazz pociesza się, że dzięki koszmarnym próbom będzie miała sporo materiału do swojej kolumny? Niestety - problemy zaczynają się mnożyć. Przyjaciółka wystawia Jazz rufą do wiatru dla gościa, który utknął chyba w epoce kamiennej, rodzina przeżywa ciężki kryzys, a wielokrotnie nagradzana rubryka w gazecie okazuje się, wedle zwierzchnictwa, całkiem niepotrzebna. Gorzej być nie może? Może... Stojąc na scenie naprzeciwko swojego ciemiężcy, Jasmine odkrywa dwie rzeczy. Nie pamięta ani jednej swojej kwestii. Harry Noble jest naprawdę pociągającym mężczyzną... Nim wszystko w życiu Jazz trafi wreszcie na swoje miejsce i rozlegną się oklaski, ona sama będzie musiała na nowo przeanalizować swoje dotychczasowe życie. Happy end jest na wyciągnięcie ręki!
Wydawnictwo: Albatros
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Nathan Melissa Nathan Melissa Melissa Nathan (1968 - 2006) - popularna pisarka i dziennikarka brytyjska. Debiutowała powieściami Pride and Prejudice and Jasmin Field i Persuading Annie, współczesnymi komediami romantycznymi inspirowanymi twórczością Jane Austen. Sukces komercyjny...

Pozostałe książki:

Niania w Londynie Kelnerka DUMA UPRZEDZENIE I GRA POZORÓW Nauczycielka Przekonać Annie Persuading Annie The Waitress
Wszystkie książki Nathan Melissa

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka DUMA UPRZEDZENIE I GRA POZORÓW nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Krasnoludek
@Krasnoludek
2013-05-28
5 /10
Przeczytane romans humor romans

Książka ma swój urok, jednak wydaje mi się, że autorka troszkę kulawo rozwinęła motyw romansu pomiędzy głównymi bohaterami - ich połączenie wydaje się być przeprowadzone na siłę, zbyt mały rozpęd z początku zbyt szybki rozpęd przy końcu. Mimo wszystko czyta się szybko, łatwo i przyjemnie;)

| link |
KA
@kameliaband
2012-05-15
Przeczytane

Lekka i zabawna powieść. Potrafi wprowadzić napięcie kiedy się czyta dialogi pomiędzy Jazz a Harrym.

| link |
@Mell
@Mell
2014-03-03
5 /10
Przeczytane
@julietta70
@julietta70
2013-01-11
5 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka DUMA UPRZEDZENIE I GRA POZORÓW. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl