Dziesięć największych odkryć w medycynie

Gerald W. Friedland, Meyer Friedman
Książka Dziesięć największych odkryć w medycynie
Książka Dziesięć największych odkryć w medycynie
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Świat bez szczepionek, narkozy, aparatury rentgenowskiej czy antybiotyków trudno sobie dziś wyobrazić. Tymczasem wszystkie te osiągnięcia liczą sobie zaledwie kilkadziesiąt lat. A każde z nich oszczędziło cierpień niezliczonym istnieniom ludzkim. Historia przełomowych odkryć medycznych - tych sprzed wieków oraz z czasów najnowszych - przedstawiona w tej książce przez dwóch doświadczonych lekarzy i naukowców, stanowi fascynującą lekturę. Jest to opowieść o ludziach genialnych, a czasami po prostu bardzo wytrwałych, o czasach, w jakich żyli, i drogach, które doprowadziły ich do odkryć. Czyta się ją jednym tchem.  
Tytuł oryginalny: Medicine's 10 Greatest Discoveries
Data wydania: 2000-07-18
ISBN: 83-7255-091-3, 8372550913
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Seria: Na ścieżkach nauki
Stron: 304

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dziesięć największych odkryć w medycynie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dziesięć największych odkryć w medycynie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}