ECDL Moduł 6 Grafika menedżerska i prezentacyjna

Mirosława Kopertowska-Tomczak
ECDL Moduł 6 Grafika menedżerska i prezentacyjna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (European Computer Driving Licence ? ECDL) potwierdza zdobycie umiejętności w zakresie obsługi komputera i programów użytkowych po odbyciu międzynarodowego systemu szkoleń. W Polsce licencji na szkolenia udziela Polskie Towarzystwo Informatyczne (PTI), ono także wydaje certyfikaty. Pełny certyfikat i szkolenie obejmują siedem modułów tematycznych dotyczących: podstaw posługiwania się komputerem, systemu operacyjnego, sieci i Internetu oraz podstawowych aplikacji, takich jak: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacja i baza danych. Każdy z modułów kończy się egzaminem, a wszystkie egzaminy łącznie stanowią certyfikat ECDL.Poza certyfikatem ECDL można uzyskać także dodatkowe certyfikaty związane z takimi zagadnieniami, jak CAD, e obywatel oraz z aplikacjami na poziomie zaawansowanym.Prezentowana książka jest rekomendowana przez PTI jako materiał szkoleniowy. Obecne wydanie zostało opracowane na podstawie sylabusa w wersji 5.0, wprowadzonej na przełomie lat 2008/2009. Moduł szósty, Grafika menedżerska i prezentacyjna, obejmuje następujące grupy zagadnień: ? zasady tworzenia prezentacji, ? modyfikację wzorca slajdu, ? wybór układu obiektów na slajdzie, ? wstawianie i modyfikację rysunków, ? osadzanie schematów organizacyjnych, wykresów i tabel, ? tworzenie ozdobnych napisów WordArt, ? osadzanie i modyfikację obiektów rysunkowych, ? przygotowanie komputerowego pokazu slajdów, ? redagowanie notatek dla prezentera i materiałów informacyjnych dla uczestników prezentacji, ? drukowanie składowych prezentacji.
Data wydania: 2009-10-01
ISBN: 978-83-01-16095-1, 9788301160951
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 152
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka ECDL Moduł 6 Grafika menedżerska i prezentacyjna aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ECDL Moduł 6 Grafika menedżerska i prezentacyjna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl