Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły

Debbie Ford, Marianne Williamson, Deepak Chopra
Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak to możliwe, że Ci sami ludzie, w różnych sytuacjach, mogą się wykazywać krańcowym okrucieństwem lub maksymalnym poświęceniem? W jaki sposób wyjaśnić fakt, że Adolf Hitler i Josef Mengele byli zarówno zbrodniarzami, jak i ludźmi wrażliwymi na piękno sztuki? Dlaczego wstydzimy się niektórych cech charakteru? Na te frapujące pytania odpowiada troje bestsellerowych autorów New York Timesa. Ujawniają oni istnienie konfliktu pomiędzy tym, kim jesteśmy a tym, kim chcielibyśmy być i wskazują, jak możemy ten wieczny spór… wykorzystać! Deepak Chopra kompleksowo wyjaśnia charakter Twojej dualistycznej natury. Debbie Ford ukazuje narodziny cienia i jego rolę w codziennym życiu. Marianne Williamson z kolei ujawnia, w jaki sposób możesz pogodzić tkwiący w Tobie mrok z jaśniejszą stroną. Dzięki cennym wskazówkom autorów, zamiast wstydzić się własnego cienia i go ukrywać, zmienisz go w źródło nieograniczonej siły. Zaczniesz go postrzegać jako najcenniejszy dar, z którego tylko musisz zacząć korzystać. W książce znajdziesz również test, dzięki któremu sprawdzisz stopień wpływu wewnętrznego mroku na swoje życie. Nie ma światła bez cienia!
Data wydania: 2012
ISBN: 978-83-7377-525-1, 9788373775251
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Autor

Debbie Ford Debbie Ford
Urodzona 1 października 1955 roku w USA (Kalifornia)
Amerykańska autorka poradników, trenerka i propagatorka pozytywnego myślenia. Zwolenniczka koncepcji struktury osobowości zaproponowanej przez Carla Gustava Junga, czyli archetypu cienia. Za pisanie książek wzięła się dosyć późno, w momencie wydanie...

Pozostałe książki:

Oczyszczanie świadomości Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły Odwaga Pokonaj strach, zyskaj pewność siebie i ciesz się życiem! Rozwód początkiem życia. To będzie najlepszy rok twojego życia!
Wszystkie książki Debbie Ford

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Efekt cienia. Podwójna natura źródłem Twojej siły. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl