Emocje. Krzyk do zrozumienia

ks. Marek Dziewiecki
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Emocje. Krzyk do zrozumienia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Lubimy oglądać emocje (często nawet skrajne) u innych ludzi, np. w filmach, ale gdy przychodzi do nas samych, najchętniej wymienilibyśmy – jak w kantorze – emocje najbardziej nieprzyjemne dla nas, na takie, które nam bardziej odpowiadają. Niestety nie ma takich kantorów, więc musimy z naszymi emocjami radzić sobie sami. Jak to zrobić? O tym jest książka ks. Marka Dziewieckiego pt.: „Emocje. Krzyk do zrozumienia”. Gdy ją przeczytasz, dowiesz się jak poradzić sobie z emocjami, szczególnie tymi trudnymi, ale wcześniej zrozumiesz ich naturę. Dowiesz się czym są i jaki jest ich sens. Nauczysz się je rozróżniać i dostrzegać, a także wykorzystywać w swoim życiu w celu poprawienia swojego losu. Poznasz też wzór doskonałej dojrzałości emocjonalnej – Jezusa Chrystusa, i to, w jaki sposób On radził sobie ze swoimi emocjami.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65927-49-1, 9788365927491
Wydawnictwo: RTCK
Stron: 224

Autor

ks. Marek Dziewiecki ks. Marek Dziewiecki
Urodzony 3 lipca 1954 roku w Polsce (Radom)
Marek Dziewiecki – rzymskokatolicki prezbiter, doktor psychologii, odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Kapłan diecezji radomskiej, ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Doktorat z nauk o w...

Pozostałe książki:

Anioł radości. O zakochaniu i miłości Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał Bóg, królewna i księżniczki Emocje. Krzyk do zrozumienia Jak wygrać kobiecość? : instrukcja obsługi Kochać i wymagać Kod miłosierdzia Najpiękniejsza historia miłości. Portret mężczyzny i kobiety XXI wieku Od urwisa do bohatera Pamiętnik Perełki Bóg i ja. Cielesność, płciowość, seksualność Dla Ciebie. Postaw na dorosłość Droga zwycięzców. 12 kroków nie z tej ziemi Integralna profilaktyka uzależnień w szkole : krótki poradnik psychologiczny Jak wygrać dorosłość? Instrukcja obsługi Jak wygrać nadzieję? Instrukcja obsługi Jak wygrać przyjaźń? Instrukcja obsługi Jak wygrać życie? Instrukcja obsługi Kocham więc ... Komunikacja pastoralna Komunikacja wychowawcza Leksykon Małżeński Miniperełka 08. Miłość nauczycielką Miniperełka 09. Miłość jest pierwsza Miniperełka 10. Skarbem jest miłość Miłość na manowcach Miłość, która Zaskakuje Mocni w Duchu Świętym Modlitwy nadziei dla uzależnionych Młodzi pytają o Boga człowieka i chrześcijaństwo Młodzi pytają o Boga, człowieka... w.2014 Młodzi pytają o miłość rodzinę i wychowanie Nawróć się i bądź szczęśliwy! Nie tylko miłość Niezawodna miłość Niezawodna nadzieja Niezawodna wiara Nowoczesna profilaktyka uzależnień Ochronić życie Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko Ona, on i miłość Osoba i wychowanie Pedagogika personalistyczna w praktyce Piękni w Chrystusie Problemy z seksualnością Przyjaźń Psychologia porozumiewania się Pójść drogą Błogosławieństwa Radość Radość kochania. Miniperełka 7 Radość miłości Radość mądrości Radość przyjaźni Sychar Pokonywanie trudności w małżeństwie i rodzinie Sztuka rozmawiania. Słowo jako nośnik miłości Wybacz, pojednaj się i kochaj! Zagrożeni alkoholem, chronieni miłością Zwykłym językiem o niezwykłym chrześcijaństwie Świętość. Marzenia Boga o człowieku
Wszystkie książki ks. Marek Dziewiecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Emocje. Krzyk do zrozumienia nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

KA
@Kalamburka
2020-01-10
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Emocje. Krzyk do zrozumienia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl