Jak wygrać kobiecość? : instrukcja obsługi

ks. Marek Dziewiecki
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jak wygrać kobiecość? : instrukcja obsługi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3 /10
Ocena 3 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

"Jak wygrać kobiecość? " Marka Dziewieckiego jest kolejną książką-albumem z serii mającej w podtytule tak popularne dzisiaj użytkowe słowa: "Instrukcja obsługi". Autor, w 30 mini rozdziałach (m.in.: "Czy warto być kobietą?", "Miłość, która zdumiewa", "Mała księżniczka", Kobieta-żona", "Kobieca seksualność", "Więź z mężczyznami", "Kobiece kryzysy", "Antykobiecy feminizm", "Arystokratyczna kobiecość") ukazuje piękno, geniusz, psychikę kobiety, jej relacje ze światem ludzi i z Bogiem, dołączając, czasem mocne w swej wymowie, słowa o zagrożeniach, które mogą zniszczyć kobiecość i kobietę. A wszystko to w klimacie miłości, szacunku i podziwu dla "słabszej płci". Dodajmy, że tekst został "wpisany" we wspaniałe, "kobiece" ilustracje Ewy Burdzickiej.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7168-882-9, 9788371688829
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Seria: Jak wygrać
Stron: 84
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

ks. Marek Dziewiecki ks. Marek Dziewiecki
Urodzony 3 lipca 1954 roku w Polsce (Radom)
Marek Dziewiecki – rzymskokatolicki prezbiter, doktor psychologii, odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Kapłan diecezji radomskiej, ekspert Ministerstwa Edukacji z zakresu przedmiotu "Wychowanie do życia w rodzinie". Doktorat z nauk o w...

Pozostałe książki:

Najpiękniejsza historia miłości Kochać i wymagać Bóg vs cierpienie. Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał Emocje. Krzyk do zrozumienia Anioł radości. O zakochaniu i miłości
Wszystkie książki ks. Marek Dziewiecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak wygrać kobiecość? : instrukcja obsługi? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@SYSTEM
2007-09-21
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane

Potężna garść stereotypów podparta, o zgrozo, cytatami z Pisma Św.!!! Przeczytałam i staram się wyprzeć ze swojej świadomości, bo nadal chcę myśleć, że moje życie jako kobiety nie sprowadza się tylko do urodzenia dziecka i kochania całęgo świata, a mężczyźni nie są napakowanymi testosteronem barbarzyńcami.Swoją drogą zawsze ceniłam mądrość książeczek z Edycji Świętego Pawła. "Jak wygrać kobiecość?..." jest chyba pierwszą spotkaną wpadką tego wydawnictwa. Mam nadzieję, że ostatnią.

{} | link |
@piwonia
2011-08-22
Przeczytane

"Kobieta to wielkie zwycięstwo albo szczególnie bolesna porażka"

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak wygrać kobiecość? : instrukcja obsługi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl