Encyklopedia.Ptaki ozdobne

Hubert Zientek
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Encyklopedia.Ptaki ozdobne
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 Książka Encyklopedia. Ptaki ozdobne adresowana jest zarówno do osób planujących rozpoczęcie przygody z hodowlą ptaków ozdobnych, jak i mających już jakieś doświadczenie.
W książce opisano blisko 60 gatunków ptaków ozdobnych. Podano informacje dotyczące pochodzenia danego gatunku, jego cech gatunkowych, dymorfizmu płciowego, rozmnażania oraz pomieszczeń do chowu. Zamieszczono także liczne ciekawostki, które pomogą w zrozumieniu potrzeb życiowych ptaków ozdobnych i zapewnieniu im właściwego dobrostanu. W publikacji przedstawiono gatunki ptaków najczęściej spotykane w klatkach i wolierach. Każdy miłośnik ptaków ozdobnych na pewno skorzysta z wiedzy zgromadzonej w książce, popartej wieloletnim doświadczeniem autora, i znajdzie interesujące informacje oraz porady. 
Data wydania: 2014
ISBN: 978-83-7887-046-3, 9788378870463
Wydawnictwo: Dragon
Stron: 192
dodana przez: zetbasia27

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Ptaki ozdobne

{} WYBÓR REDAKCJI
30.12.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kocham ptaki, najbardziej te, które mogę podziwiać w ich naturalnym środowisku, cieszące się swobodą i przestrzenią, ale uważam, że jeśli potrafimy zapewnić dobre warunki ptakom ozdobnym w domu lub w ogrodzie to krzywda im się nie dzieje. Nie są to ptaki odławiane ze swojego środowiska, urodziły się w niewoli, od nas zależy czy będą szczęśliwe. Ma... {} Recenzja książki Encyklopedia.Ptaki ozdobne

@zetbasia27@zetbasia27 {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

@zetbasia27
2019-12-30
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Dużo pięknych zdjęć ptaków ozdobnych, które można hodować w domu lub w wolierze zewnętrznej. Podstawowe informacje o hodowli i wymaganiach.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Encyklopedia.Ptaki ozdobne. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl