Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy

Wojciech S. Wocław
Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

„Etykieta w biznesie” w praktyczny sposób skupia się przede wszystkim na zewnętrznych formach dobrego wychowania w pracy, prezentuje normy i zasady. Umiejętne posługiwanie się nimi będzie miało jednak sens jedynie wtedy, gdy będzie poparte prawdziwą wrażliwością na drugiego człowieka. O tym, co to znaczy, jak to rozwinąć i pielęgnować, opowiada literatura, poezja, muzyka, teatr, film, opera, a przede wszystkim nasze codzienne, dobrze przemyślane i przedyskutowane relacje z innymi. Nie da się być profesjonalistą w pracy, nie dbając o swój rozwój na tym polu. Przedstawione w niej zasady mogą być punktem wyjścia dla tych wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową, jak również dla tych, którzy na tej ścieżce postawili już parę kroków.

Data wydania: 2022-10-13
ISBN: 978-83-7576-669-1, 9788375766691
Wydawnictwo: BOSZ
Stron: 200
dodana przez: Vernau
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Wojciech S. Wocław Wojciech S. Wocław Wojciech S. Wocław jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich konferansjerów, publicystą, znawcą savoir-vivre'u, organizatorem szkoleń, wystąpień publicznych i etykiety w biznesie. Jest dyrektorem generalnym Polskiej Szkoły Etykiety.

Pozostałe książki:

Pamiętnik [...] wsi Savoir vivre, czyli jak ułatwić sobie życie
Wszystkie książki Wojciech S. Wocław

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Etykieta w biznesie, czyli jak ułatwić sobie życie w pracy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl