Europa na weekend. Najpiękniejsze trasy po miastach i regionach Europy środkowej.

Wiesława Rusin
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Europa na weekend. Najpiękniejsze trasy po miastach i regionach Europy środkowej.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Coraz szybsze procesory, łącza satelitarne oraz samoloty, samochody i ekspresowe pociągi sprawiają, że świat robi się wciąż mniejszy i łatwiej dostępny. Urlop na drugiej półkuli pod względem organizacyjnym nie stanowi najmniejszego problemu - a więc weekend w Budapeszcie, Wilnie czy Dreźnie tym bardziej nie. W jednoczącej się Europie położenie na pograniczu Wschodu i Zachodu tym razem przynosi nam bodaj więcej korzyści niż zgryzot. Polak ma w zasięgu weekendowego wypadu zarówno egzotyczne kraje nadbałtyckie - dawne republiki radzieckie - i Bornholm, jak i rasowe metropolie europejskie w rodzaju Berlina i Wiednia. Pośrodku skali mieści się parę krajów środkowej Europy, z całym barwnym bogactwem krajobrazów i kultur. Do wyboru!
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-7304-598-9, 9788373045989
Wydawnictwo: Pascal

Autor

Wiesława Rusin Wiesława Rusin Podróżniczka, autorka przewodników turystycznych i poradników kulinarnych. Z wykształcenia jestem ogrodnikiem, magistrem filologii, dietoterapeutą i trenerem psychodietetyki, z zamiłowania przewodnikiem wycieczek po świecie. Od dzieciństwa prześlad...

Pozostałe książki:

Budapeszt Pascal Lajt Budapeszt i Węgry. Pascal GO! Budapeszt i Węgry. Pascal Lajt Chalkidiki przewodnik Pascal Lajt Canaletto. Życie i twórczość
Wszystkie książki Wiesława Rusin

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Europa na weekend. Najpiękniejsze trasy po miastach i regionach Europy środkowej.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

LE
2013-02-20
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Europa na weekend. Najpiękniejsze trasy po miastach i regionach Europy środkowej.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl