Europa środkowa i wschodnia Przewodnik po Europie

Mieczysław Orłowicz
Książka Europa środkowa i wschodnia Przewodnik po Europie
Książka Europa środkowa i wschodnia Przewodnik po Europie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przewodnik po Europie drą Mieczysława Orłowicza jest jednym z najciekawszych wydawnictw turystycznych wydanych w języku polskim na początku XX wieku. Tom ten prezentuje środkowo-wschodnią część naszego kontynentu oraz azjatyckie terytoria Imperium Rosyjskiego. Autor przedstawia najważniejsze atrakcje turystyczne z terenów obecnych państw: Polski, Litwy, Łotwy, Estonii, Finlandii, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Uzbekistanu, Mołdowy, Czech, Słowacji, Węgier, Austrii, Bośni i Hercegowiny, Niemiec, Szwajcarii. W książce zamieszczono 17 planów centrów najważniejszych miast omawianych przez Autora. Do publikacji dołączono kolorową mapę Europy oraz mapę sieci kolejowej.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7415-133-7, 9788374151337
Wydawnictwo: PIĄTEK TRZYNASTEGO
Stron: 478

Autor

Mieczysław Orłowicz Mieczysław Orłowicz
Urodzony 17 grudnia 1881 roku w Polsce (Komarno)
Polski doktor prawa, z zamiłowania krajoznawca i popularyzator turystyki, urzędnik ministerialny II Rzeczypospolitej i Polski Ludowej. W związku z pracą ojca, który był notariuszem, rodzina Orłowiczów często zmieniała miejsce zamieszkania, przenoszą...

Książki Mieczysław Orłowicz

Wszystkie książki Mieczysław Orłowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Europa środkowa i wschodnia Przewodnik po Europie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Europa środkowa i wschodnia Przewodnik po Europie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe